Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wgnieciony zbiornik paliwa vn 800


adam-panczyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wszystko zależy jaka wielka jest wgniota jak dość niewielka może obejść bez malowania czy szpachlowana, ale trzeba ściągnąć zbiornik wylać możliwie całe paliwo ściągnąć wlew paliwa i wszystkie rzeczy którymi można dostać się do środka i spróbować w mare możliwości wybić wgniotke od wewnątrz jak jest niewielka to może nie zostanie ślad jeżeli duża to spróbować jak najrówniej wyklepać nałożyć szpachle i polakierować cały zbiornik.

Osobiście nie radze sposobu z przyspawaniem jakiegoś pręta i wyciąganie ponieważ bardzo łatwo przepalić zbiornik a wtedy bieda go naprawić no chyba że ktoś naprawdę zna się na tym co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

możesz podjechać z tym bakiem do mnie po świętach.

Gliwice, Odrowążów 7, od 8:00 do 16:00, pytaj o Łukasza.

Ile chcesz za takie coś?mam małą wgniotkę akurat w miejscu gdzie powinien być tankpad.Tankpad leży już 2 lata więc bym to zrobił.Tylko czy takie wyciąganie zniszczy lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z metod to tzw. pistolet na klej polega na przyklejeniu do baku na ciepło i próbie wyciągnięcia (na allegro znajdziesz) sam tak usunąłem wgniotkę z samochodu tyle że bak chyba będzie ciężej opanować

http://allegro.pl/listing.php/search?string=wgniecenia+klej&category=0&description=1&distance=1&listing_sel=2&listing_interval=7&location_radio=1&shippingTime=0&pay=0&selected_country=1&state=0&offer_type=0&order=t&price_from=&price_to=&view=gtext&change_view=1

jest jeszcze druga metoda w którą za bardzo nie wierze

chodzi o podgrzanie i później spryskanie sprężonym powietrzem ale odwróconą puszką

tej nie próbowałem więc ktoś inny może coś powie

na zdjęciu dobrze nie widać ale wgniecenie wygląda znikome więc warto spróbować tym bardziej że nie jest na zagięciu

normalnie rozcina się i spawa (bak wypełniony wodą) ale tutaj wydaje się to bezsensu bo nie ma prawie wgniecenia

w najgorszym wypadku od środka powinieneś dać rade przez wlew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz za takie coś?mam małą wgniotkę akurat w miejscu gdzie powinien być tankpad.Tankpad leży już 2 lata więc bym to zrobił.Tylko czy takie wyciąganie zniszczy lakier?

50-100zł, możliwe że lakier się zniszczy, lakiernika mam na miejscu - kwestia dogadania, myślę że ok 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.