Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki GS 500f


kamil6920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, zastanawiam się nad kupnem motocykla marki Suzuki GS 500f, i chciał bym was prosić o poradę, otóż chodzi o to że to będzie mój pierwszy porządniejszy motocykl, wcześniej simson s51-kingway skuter-yamaha tzr50-i honda cbf125 (na kursie prawka jazdy), simsonem była jazda amatorska wokół domu, skuterem nakręciłem 12000km- tzr-ką ponad 15000km, no i tą hondą tyle co na kursie, na tych dwóch ostatnich bardzo dobrze się czułem, wiem że za dużego doświadczenia nie mam, nie chcę przeceniać swoich możliwości kupując jakąś r6 czy coś podobnego, ponieważ nie czuję się narazie na siłach okiełznać takie sprzęty. I tu pytanie do Was, czy ciężko nauczyć się techniki na takiej 500-tce? Na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie? i czy polecacie coś podobnego w tej klasie motocykli? każdą odpowiedź wezmę pod uwagę. Z góry Dziękuję. Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, jesteś świeżynek, więc Ci powiem tak:

Poczytaj forum, w dziesiątkach tematów przewija się temat pierwszego moto, pierwszego porządnego moto, pierwszego moto po kursie itd... O gs'ie pisze wielu z nas, bo to zacne moto na początek. Ja też na nim zaczynałam. Wybacza błędy, jest niezawodny, ciężko go zajechać, części tanie, eksploatacja też, paliwa zużywa niewiele - ok 4L/100km, szybciej też pojechać się da, jeśli trzeba dogonić kolegów ;). Ma śmieszne brzmienie wydechu jak dla mnie, ale to akurat pikuś. Na początek to weź ze sobą do oglądania potencjalnego sprzętu kogoś z doświadczeniem, kto pomoże Ci wybrać motocykl, który nie jest sztukowany z kilku, nie jest dwuśladem itd no i kogoś, kto Cię ostudzi, jak się najarasz na pięknie wyglądającą padakę ;) Ja też to przechodziłam, kumple też. :) Tak więc powodzenia i użyj wyszukiwarki, bo jak każdy będzie zakładał temat o pierwszym moto to miejsca na serwerze braknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.