Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety 2013 - Sezon - Zapisy


Szymon@Orzesze

Rekomendowane odpowiedzi

bartek - postaram sie byc juz na 15-ta ale moze być jakiś lekki poślizg:P bo puszka w korkach sie nie przecisne. 

Bede sie gdzieś z przodu pod parasolami krecił w forumowej koszulince.

chyba ze masz jakiś lepszy pomysł na zakomunikowanie swojej obecnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można Arcziego nie znać :D arczi, może żeby być lepiej widocznym stanę obok Ciebie ? :P

niewielka postać, czerwonowłosa, w opiętych dżinsach, czerwonej kurtce i czerwonych szpilkach (haha) :P

 

a tak przy okazji ... może jakieś zbiorowe foto w koszulkach ? żeby nie było zadymy to grupowe odwróceni plecami, będzie ładnie widać logo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można Arcziego nie znać :D arczi, może żeby być lepiej widocznym stanę obok Ciebie ? :P

niewielka postać, czerwonowłosa, w opiętych dżinsach, czerwonej kurtce i czerwonych szpilkach (haha) :P

 

a tak przy okazji ... może jakieś zbiorowe foto w koszulkach ? żeby nie było zadymy to grupowe odwróceni plecami, będzie ładnie widać logo :D

 

zbiorowe zdjęcie.....yes yes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę - już macie rozwiązanie czemu posty znikają :P Przestańmy może wogóle pisac na forum to nie będą mieli co usuwać - taki strajk włoski :blink:

Taaa lepiej bym tego nie napisał... Jesteśmy społecznością która luźno sobie rozmawia na temat koszulek i zdjęć a moderator usuwa posty bo mu się wypowiedz nie spodobała i tok rozmowy... Panie modku prosimy o scenariusz dialogów naszych bo chyba nie trafiliśmy w twoje upodobania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa lepiej bym tego nie napisał... Jesteśmy społecznością która luźno sobie rozmawia na temat koszulek i zdjęć a moderator usuwa posty bo mu się wypowiedz nie spodobała i tok rozmowy... Panie modku prosimy o scenariusz dialogów naszych bo chyba nie trafiliśmy w twoje upodobania..

Ogólnie zaczęło się robić dziwnie . Nikt nikogo nie obraził , rozmowa kręciła się tylko w około koszulek no może w małym zabarwieniu erotycznym na wesoło .To nie jest dział techniczny , forum prawne czy zakonu karmelitanek więc po co kasować ?

Sztuczne manipulowanie naszymi rozmowami tak aby było ściśle na temat i w poważnym tonie nikomu nie służy .

Nie chcę nikogo urazić a w szczególności moderatorów ale uważam iż to był przerost formy nad treścią .

W innym temacie forumowicze wyzywali się od " debili " i nikt tego nie usunął gdyż została zachowana poprawność polityczna ?!

W innym temacie posty zaczynają się od groźby sądem ( nie ważne czy zasadnie czy nie ) i to jest poprawne politycznie ?!

Temat koszulek prowadzony w żartobliwym tonie wymagał wykasowania postów ?! No heloo 

Mam już swoje lata i cenzura , sztuczny pompatyczny ton rozmów źle mi się kojarzy  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.