Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kilka sprzętów do oceny.


tiger81

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jako że temat "motofrajdy" ostatnio był gorący, a sam ze szwargem w ubiegłym sezonie kupowaliśmy tam F4i chciałem spytać, czy osoby które tam były przyglądały się może też innym sprzętom? Zainteresowałem się trzema egzemplarzami i interesowałaby mnie Wasza opinia, zarówno stanu motocykla, jak i samego wyboru modelu. Poniższe linki przedstawiają potencjalny obiekt zainteresowania.

 

 

http://sklep.motofrajda.com.pl/suzuki-gsxr-1000-p-34.html

 

http://otomoto.pl/kawasaki-zx-10r-r1-954-929-gsx-r-1000-M3459396.html

 

http://sklep.motofrajda.com.pl/yamaha-r6-p-41.html

 

i na koniec jeszcze coć takiego

 

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-600-k4-k5-super-stan-12500km-M3411392.html

 

miał ktoś może jakieś doślwiadczenie z tym sprzedawcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tego gixa litrowego sporo chcą a nawet wydech mu zdjeli bo zapewne miał coś fajnego akcesoryjnego,10 tka cięzko potem sprzedać to wydech zostawili,r6 też drogo jedną mieli z pękniętym leflektorem może pokleili a taki leflektor jest drogi,wydechu też nie ma fajnego jak gumy i napęd zajechany to dla mnie za drogo.Z Rzeszowa jest sporo fajnych sprzętów ale daleko w dodatku ani się tym teraz konkretnie nie przejedziesz.Tak same fajne maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę monotematyczny (zresztą autor tematu pewnie wie) ale co to za przebieg 12500 km na 9 dziewięcioletni sprzęt. To tylko 1388 km rocznie :wacko:  :blink:  :D  :lol:  nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

 

Zresztą podpada mi firma skoro jak napisał nfs kleją reflektory, podmieniają wydechy (aby na nich zarobić) to nie pasi mi, że motocykle z takimi malusimi przebiegami (prawie nówki) sprzedają w "normalnych cenach"

 

Tylko tyle.

Powodzenia.

 

Byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podmieniają wydechy ale mieli w sprzedaży na allegro używane,co do tego reflektora to jakiś m-cą temu widziałem ich dwie czerwone r6 i jedna było zaznaczone pęknięty reflektor.Ale to normalne praktyki i nie ma co się za bardzo czepiać.

Jak mogę coś podpowiedzieć to daytona od pewnego czasu szaleje.Nawet chodzą pogłoski że nowa r6 ma wyjść z 3-ma garami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rzeszowa faktycznie kawałek jest, al nic czego nie dało by się przeskoczyć. Z przebiegami to różnie bywa, nie żebym chciał sobie teraz coś tłumaczyć, ale sam posiadam motocykl z 2006r i jak go kupowałem to jeszcze fabryczne opony na nim były, a przejechałem w ubiegłym sezonie zaledwie 1500 km. Generalnie stan motocykla jest dla mnie ważny, przebieg poniekąd też idzie w parze :)
Ile Waszym zdaniem powinien kosztować taki GSX-R 1000 z 2004r? Dlaczego ZX10R trudno sprzedać, coś z nimi jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 tys za 2004 plus zapewne ze 2 lekko trzeba bedzie wsadzić bo napęd oponę i sprzęgło to moto zjada,ciekawe jak tam kosz.

Na scigaczu masz fajny artykuł o tej kawie.Ludzie się kawy obawiają wygląda kozacko na tych złotych felach.

Jest powiedzenie: przebieg jest jak cena-zawsze do ustalenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko u nich coś z ceną wytargować. Ja dyskutowałem z nimi chyba z godzinę żeby tysiąca opuścili. Zrobili to ale z wielkim bólem serca. Co do przebiegu w moim gixerze z 2004r. jest nie całe 25tyś nabite. Niby mało, ale oględziny moto u mechanika zdawały by się potwierdzać stan motocykla adekwatny do przebiegu. A co do ceny tego litra to spokojnie o 2tyś jest wyższa od przeciętnej na rynku. Czasami warto dać więcej za moto, ja tak zrobiłem i cena jego była tego warta, ale 17 za tego litra to stanowczo za dużo!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ciężko u nich z uhandlowaniem czegoś bo pamiętam z jakim bólem szwagrowi urwali jakąś końcówkę. Niemniej jednak może uda mi się w weekend podjechać i obejrzeć. Jak mi będzie odpowiadał to położe 15 i powiem że biorę :)
Czyba że znacie kogoś kto ma godny polecenia sprzęt, którego się chce pozbyć? Nie ukrywam, że najbardziej pasowałby mi model K6 i może być też 750-ka. jeśli by się miało coś takiego trafić to mógłbym jeszcze przemyśleć większą inwestycję.

Powiedzcie jeszcze jaka Waszym zdaniem jest rozsądna cena za tego żółtego z Rzeszowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żółty jak ma taki stan jak na zdjęciach to jak tylko się zrobi ciepło to zejdzie.Sam bym po niego pojechał ale musiał bym swojego sprzedać.

Jak chcesz 10-tkę to pogadaj z Kasią i zamów u Edka miał nie dawno wystawioną zieloną ale chyba sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę monotematyczny (zresztą autor tematu pewnie wie) ale co to za przebieg 12500 km na 9 dziewięcioletni sprzęt. To tylko 1388 km rocznie :wacko:  :blink:  :D  :lol:  nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

 

Zresztą podpada mi firma skoro jak napisał nfs kleją reflektory, podmieniają wydechy (aby na nich zarobić) to nie pasi mi, że motocykle z takimi malusimi przebiegami (prawie nówki) sprzedają w "normalnych cenach"

 

Tylko tyle.

Powodzenia.

 

Byle do wiosny

Cosik w tym jest. Mi w 6 letniej R6 klepnie 40 tys niedługo. Liczę że w tym sezonie będzie 45-50 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą czarną ZX10R ktoś ogladal na forum mojekawasaki.pl.Jest w fajnym stanie ale cena jest spora.Ciezko moze jest dlatego sprzedac bo zostala do tej pory utarta opinia ze ramy pekaja i korby wychodza bokiem, po 2004 r wszystkie Kawy nie roznia sie niczym od pozostalych motocykli.ZX10R wyroznia sie tym ze w sposob bestialski i nieliniowy oddaje moc.Jednym sie to podoba innym nie.Głownie chodzi o fun z jazdy.Sam jezdze na dyszce z 2005 r w tym sezonie zrobilem 20 tys km i tak naprawde wysztarczylo wyregulowac tylko zawory a z rzeczy eksplatacyjnych to napech i opony. Jak czujesz sie na silach i ogarniasz to polecam i przestrzegam bo sprzet bledow nie wybacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burnfeel - dzięki za wypowiedź. Tak też przypuszczałem, że to generalnie nienajlepsza opinia poprzednich modeli jest powodem odradzania tego sprzętu. NIe ukrywam jednak że cena nie jest przyjazna, jak na sprzęt który ciężko sprzedac. Generalnie wolałbym GSX-R, ale tego też nie wykluczam. Czy ogarnę? Tego sam nie wiem i się nie przekonam dopóki nie wypróbuje. Myślę ze z odpowiednim rozsądkiem da się do wszystkiego przyzwyczaić. Póki co jestem na 80% pewnien się tam jutro przejechać i pooglądać co mają w stajni, zobaczyć jak teraz podchodzą do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za tego gixa litrowego sporo chcą a nawet wydech mu zdjeli bo zapewne miał coś fajnego akcesoryjnego,10 tka cięzko potem sprzedać to wydech zostawili,r6 też drogo jedną mieli z pękniętym leflektorem może pokleili a taki leflektor jest drogi,wydechu też nie ma fajnego jak gumy i napęd zajechany to dla mnie za drogo.Z Rzeszowa jest sporo fajnych sprzętów ale daleko w dodatku ani się tym teraz konkretnie nie przejedziesz.Tak same fajne maszyny.

Nikt za darmo akcesoriow nie daje takich jak tłumiki!

 

Nie wiem czy podmieniają wydechy ale mieli w sprzedaży na allegro używane,co do tego reflektora to jakiś m-cą temu widziałem ich dwie czerwone r6 i jedna było zaznaczone pęknięty reflektor.Ale to normalne praktyki i nie ma co się za bardzo czepiać.

Jak mogę coś podpowiedzieć to daytona od pewnego czasu szaleje.Nawet chodzą pogłoski że nowa r6 ma wyjść z 3-ma garami.

W ostatnim czasie (czyli juz jakies 10 m-cy) nie mieliśmy wiecej niz 1sztuke R6 czerwona, i to tą co jest dostępna w sprzedaży, wiec coś tu sie komuś poj....ło!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt za darmo akcesoriow nie daje takich jak tłumiki!

 

W ostatnim czasie (czyli juz jakies 10 m-cy) nie mieliśmy wiecej niz 1sztuke R6 czerwona, i to tą co jest dostępna w sprzedaży, wiec coś tu sie komuś poj....ło!.

Zwracam honor z tą mi się pomyliło

http://wh-import.otomoto.pl/yamaha-yzf-r6-04-dodatki-zadbana-nie-r1-M3506067.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.