Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poszukuje garażu w Zabrzu


Kate

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Radzę, pomyśl o jakimś lokalizatorze GPS - za niewielkie pieniądze skutecznie zabezpieczysz swoje pierwsze moto. Wielu motocyklistów zapewne teraz po kradzieży, pluje sobie w brodę że nie zainwestowali kilku stówek w dobre i skuteczne zabezpieczenie.

Ja planuję zakup alarmu z lokalizatorem,znasz moze fachowców co doradzą w zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do dwóch garaży, które stoją puste w centrum Zabrza. Kwestia popytania się rodziny co i jak.

Super! Tylko proszę napisz gdzie i za ile- jestem BARDZO chętna :D

 

Oglądałam już dzisiaj fajną Yamahę- jak się zdecyduje, będzie  bardzo potrzebowała domku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebba -  poczytaj ten wątek o lokalizatorze GPS:

http://www.motocykle.slask.pl/topic/106947-lokalizator-gps-dla-motocykla/?hl=lokalizator

 

radziej - gdzie dokładnie te garaże w centrum? Miałbym 3 motocykle do garażowania... Daj znać na pw.

 

Ej no! Co to za podbieranie- podzieliłbyś się z koleżanką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Odświeżam, bo staję się coraz bardziej zdesperowana. Na rynku pojawia się coraz więcej ofert motocykli, więc zakup staje się kwestią dni/miesiąca, a bez garażu ani rusz :) Jeśli ktoś ma przynajmniej wolną miejscówkę u siebie w tej okolicy, proszę niech da znać. W końcu ekonomiczniej jest płacić za garaż po połowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja też nadal rozglądam się za garażem.  (najlepiej centrum, pl. Krakowski, 3-go maja, Krasińskiego, okolice ZUS-u)

Jest jeszcze opcja dzierżawy jakiegoś terenu od miasta, można blaszaka postawić. Tylko czy ktoś zna może jakiś kawałek miejsca do wydzierżawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka jest opcja na garaż w strzeżonym parkingu obok ulicy Bolesława Śmiałego w Zabrzu. Cena 75zł, garaż w całości kosztuje 150 ale na dwa moto starczy spokojnie takżę po pół wychodzi bardzo dobra cena. W garażu jest prąd. tel 535 820 290 trzeba się spieszyć bo nie wiem jak długo garaż będzie wolny a jestem chętny na niego ale samemu to zbyt duży koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.