Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PROGRAM MOTOCYKLOWY HONDA NC700, SKUTER HONDA PCX 125


rafka57

Rekomendowane odpowiedzi

Z kumplem wpadliśmy na pomysł robienia programu Motocyklowego od motocyklisty dla Motocyklistów. Chciałbym żebyście  dali  cenne wskazówki  np. co byś chciał oglądać w takim programie . Stawiamy 1 kroki wiec jeszcze długa droga przed nami(proszę o wyrozumiałość). Już teraz musimy ukierunkować się ,dlatego docenię wskazówki co by Was zainteresowało. Chciałbym żeby czymś się wyróżniał a nie był kolejnym z tysięcy już wałkowanych.

1 odc.
Ciekawe rozwiązania w motocykla HONDA NC700 oraz skutera PCX 125.
Zobaczycie, Gdzie schować kask nie mając kufra,
silnik adoptowany z samochodu ,
system start-stop,
ciekawe zabezpieczenie stacyjki utrudniający kradzież.

http://youtu.be/1k-WAh4ZQXY

Oglądnij wystaw komentarz, napisz wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam tutaj komentarz, na youtube tego nie robię. 
Fajnie się ogląda, fajnych rzeczy można się podowiadywać i fajny pomysł. 
Brakuje w filmiku takiego wyluzowania, widać, że chcesz żeby wyszło idealnie. Ale to myślę, wprawisz się niedługo. 

Pomysły? może dotknąć też sferę motocykli używanych, bo co jak co to one nas najbardziej dotyczą, mało kto może iść do salonu i w takich bajerach wybierać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że dobrze jak się skupiacie na nowinkach technicznych. Rynek wtórny owszem jest duży, ale tam oferowane motocykle są już oklepane, a potencjalny ich nabywca już ma o nich jakieś wyobrażenie.

Nowe propozycje na ryku wprowadzają nowe trendy. Ważne jest, by być na bieżąco z nowinkami technicznymi. Co chwile wprowadza się nowe rozwiązania, innowacje. Ze swej strony wiem, że potencjalnych nabywców nowych modeli na rynku też nie brakuje. Dobrze, że wasze reportaże trafią dla każdego pasjonata jednośladów. Dobrze, że nie postrzegacie swych odbiorców stereotypowo - jako małolata, którego interesują ścigacze. Bo jak pokazują wyniki sprzedaży, tendencja jest zaskakująca - skutery i motorowery zdominowały rynek sprzedaży jednośladów - nie można takiego faktu bagatelizować.

 

Jak pokazuje życie, ludzie stojący u progu swojej przygody z jednośladem, mają olbrzymi problem z wyborem tego pierwszego wymarzonego motocykla. Cenne rady zaawansowanych motocyklistów, były by wyznacznikiem przy wyborze tej pierwszej maszyny. 

Merytoryczne, poparte życiowym doświadczeniem uwagi, dla tych młodych kandydatów na motocyklistów były by bezcenne.

 

Myślę, ze wskazówki techniczne dotyczące eksploatacji motocykla, jego odpowiedniej konserwacji, ale także poruszane wszelkie aspekty bezpiecznej jazdy były by nieocenione.

Motocykle to temat rzeka - więc przed Wami mnóstwo roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Odbiegnę trochę od tematu, ale ten głos...  No nie daje mi to spokoju...

 

... albo to ten sam, albo bardzo podobny. Na znanym filmiku dotyczącym zakupu motocykla trochę bardziej nosowy niż w tym wywiadzie, ale sposób artykulacji, wymowy tego pana z mikrofonem przypomina mi kultową już rozmowę potencjalnego kupca, który ma brata boksera i który mógłby w razie gdyby ten motor nie był taki jak to jest opisany sprzedającemu pier...ć w ryj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest już nowy odcinek. Pełny adrenaliny palenia gumy i spalin Dzięki mistrzowi Świata w Sunterstwie.

 Żeby nie zgubił sie w postach tego tematu założyłem nowy temat

 PROGRAM MOTOCYKLOWY II .

Proponowane przez Was tematy są powoli realizowane. Udostępniaj film na swoim profilu, Subskrybuj i bądź na bieżąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.