Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

U nas znajdziesz Jeansy marki Richa , do tego wkrótce dojdzie dostawa Jeansów Rebelhorn a troszkę później  coś z 4sr.

Wszystko zalezy ile chcesz wydać na jeansy .

 

A wiadomo czym lepszy jakościowo produkt tym dłużej będzie służył.

Jeansy motocyklowe ułatwiają zycie w cepłym sezonie  ( nie pocimy się  tam przy zachowaniu bezpieczeństwa )  do tego są super rozwiązaniem jeżeli ktos dojeżdża do pracy czy do szkoły na motocyklu :)  gdyż podwyższamy swoje bezpieczeństwo w drodze do i z pracy /szkoły a poza tym nie trzeba się przebierać bo można w nich hasać jak w klasycznych Jeansach.

 

Wszystko to zawdzięczamy kevlarowym wzmocnieniom  , wzmacnianym szwom oraz  temu że do uszycia takich spodni z reguły jjest wykorzystywany najgrupszy typ denim'u.

 

 

Pozdrawiam.

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy muszą być jeansy?

w zeszłym roku udało mi się w motohibrydzie kupić letnie spodnie (żadnej ociepliny ani membrany) za to z odpinanymi nogawkami.

Dwa suwaki tuż pod kolanami i masz krótkie spodenki po zejściu z moto - super na upalne dni - bo w takie w grubych dzinsach też wypłyniesz. Podaj jaki jest powód że właśnie padło na jeansy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy muszą być jeansy?

w zeszłym roku udało mi się w motohibrydzie kupić letnie spodnie (żadnej ociepliny ani membrany) za to z odpinanymi nogawkami.

Dwa suwaki tuż pod kolanami i masz krótkie spodenki po zejściu z moto - super na upalne dni - bo w takie w grubych dzinsach też wypłyniesz. Podaj jaki jest powód że właśnie padło na jeansy?

Nic nie komponuje sie piekniej niz kurtka tekstylna i jeansy na czarnej XJotce ;))

A powaznie, to funkcjonalnosc i duza ulga w upalne dni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas znajdziesz Jeansy marki Richa , do tego wkrótce dojdzie dostawa Jeansów Rebelhorn a troszkę później  coś z 4sr.

Wszystko zalezy ile chcesz wydać na jeansy .

 

A wiadomo czym lepszy jakościowo produkt tym dłużej będzie służył.

Jeansy motocyklowe ułatwiają zycie w cepłym sezonie  ( nie pocimy się  tam przy zachowaniu bezpieczeństwa )  do tego są super rozwiązaniem jeżeli ktos dojeżdża do pracy czy do szkoły na motocyklu :)  gdyż podwyższamy swoje bezpieczeństwo w drodze do i z pracy /szkoły a poza tym nie trzeba się przebierać bo można w nich hasać jak w klasycznych Jeansach.

 

Wszystko to zawdzięczamy kevlarowym wzmocnieniom  , wzmacnianym szwom oraz  temu że do uszycia takich spodni z reguły jjest wykorzystywany najgrupszy typ denim'u.

 

 

Pozdrawiam.

Sylwia

Na pewno niebawem Was odwiedze..

Pzdr. Jano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także podpinam sie pod zapytanie autora.
Nie otwierając nowego tematu chciałbym sie zapytać czy jeans plus kurtka skóra lub textyl będzie dobrym wyborem na cieplejsze dni na krotsze i dłuzsze wypady?? Zaznaczam, że jeżdze tylko jak jest w miare dobra pogoda, bezdeszczowo...
Interesuje mnei rowniez temat, czy w razie dragi bardzo taki materiał przemoknie?? No i na koniec, do jakiej temp mozna spokojnie smigać w takich spodniach??

Aaa i jaki producent gwarantuje zadowolenie z zakupu??
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas znajdziesz Jeansy marki Richa , do tego wkrótce dojdzie dostawa Jeansów Rebelhorn a troszkę później  coś z 4sr.

Wszystko zalezy ile chcesz wydać na jeansy .

 

A wiadomo czym lepszy jakościowo produkt tym dłużej będzie służył.

Jeansy motocyklowe ułatwiają zycie w cepłym sezonie  ( nie pocimy się  tam przy zachowaniu bezpieczeństwa )  do tego są super rozwiązaniem jeżeli ktos dojeżdża do pracy czy do szkoły na motocyklu :)  gdyż podwyższamy swoje bezpieczeństwo w drodze do i z pracy /szkoły a poza tym nie trzeba się przebierać bo można w nich hasać jak w klasycznych Jeansach.

 

Wszystko to zawdzięczamy kevlarowym wzmocnieniom  , wzmacnianym szwom oraz  temu że do uszycia takich spodni z reguły jjest wykorzystywany najgrupszy typ denim'u.

 

 

Pozdrawiam.

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy muszą być jeansy?

w zeszłym roku udało mi się w motohibrydzie kupić letnie spodnie (żadnej ociepliny ani membrany) za to z odpinanymi nogawkami.

Dwa suwaki tuż pod kolanami i masz krótkie spodenki po zejściu z moto - super na upalne dni - bo w takie w grubych dzinsach też wypłyniesz. Podaj jaki jest powód że właśnie padło na jeansy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także podpinam sie pod zapytanie autora.

Nie otwierając nowego tematu chciałbym sie zapytać czy jeans plus kurtka skóra lub textyl będzie dobrym wyborem na cieplejsze dni na krotsze i dłuzsze wypady?? Zaznaczam, że jeżdze tylko jak jest w miare dobra pogoda, bezdeszczowo...

Interesuje mnei rowniez temat, czy w razie dragi bardzo taki materiał przemoknie?? No i na koniec, do jakiej temp mozna spokojnie smigać w takich spodniach??

Aaa i jaki producent gwarantuje zadowolenie z zakupu??

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w Motochoice - róg Jagiellońskiej/Zabrskiej - Gliwice. Mieli to http://sklep.scigacz.pl/spodnie-jeansowe-mottowear-city-p-21229.html

- mają "cywilny" wygląd, a takie chciałem. W necie jest duzo modeli, tylko potem w praktyce nie da sie "pomacać".

Sklep bardzo dobrze mi znany, zakupy moto robie tylko tam..

BTW. bardzo profesjonalna i pomocna obsluga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mottowear combat latam caly sezon, chlodno,goraco,nawet i jak deszcz zlapie i jest spoko-wiadomo ze jak deszcz to troche mokro szczegolnie w okolicach klejnotow ale na dzien dzisiejszy nie zamienil bym tego rodzaju spodni na zadne inne. co nie zmienia faktu ze nie wyobrazam sobie w nich chodzic np. w szkole kilka godzin bo to gruby jeans ale na moto idealna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to latalem w Berik-ach model P-7972-BK ktore bardzo sobie chwalilem.Byly wygodne nic nie gniotly i fajnie sie ukladaly ;)Przezyly tez dosc mocny wypadek zakonczony slizgiem i gdyby nie wzmocnienia itd to skora byla by przytarta a tak zero uszkodzen ciala lecz spodnie do wyrzucenia:)teraz zamierzam kupic i przetestowac firme Rebelhorn model Urban.Zobaczymy jak sie beda sprawowaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No w pracy raczej w krótkich spodenkach nie moge biegac :).

Pytanie czy będziesz w stanie biegać w grubych dżinach. Co innego siedzieć w nich pół godziny, co innego osiem.

Moim zdaniem najlepiej mieć gatki do przebrania. Chyba że masz klimę, 18 stopni w pokoju i nie przeszkadzają Ci usztywniacze.

Bo jeżeli miałbym się zmierzyć z wyciąganiem ochraniaczy to wolałbym je zdjąć (spodnie).

 

Kiedyś oglądałem taki dżiny ale dodatkowa warstwa ochronna na całym tyłku spowodowałaby że też bym się w nich gotował.

Nie jestem pewien czy znajdziesz uniwersalne rozwiązanie na moto i na 8 godzin w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy będziesz w stanie biegać w grubych dżinach. Co innego siedzieć w nich pół godziny, co innego osiem.

Moim zdaniem najlepiej mieć gatki do przebrania. Chyba że masz klimę, 18 stopni w pokoju i nie przeszkadzają Ci usztywniacze.

Bo jeżeli miałbym się zmierzyć z wyciąganiem ochraniaczy to wolałbym je zdjąć (spodnie).

 

Kiedyś oglądałem taki dżiny ale dodatkowa warstwa ochronna na całym tyłku spowodowałaby że też bym się w nich gotował.

Nie jestem pewien czy znajdziesz uniwersalne rozwiązanie na moto i na 8 godzin w pracy. 

 

Biegam w swoich pół dnia, a pół siedzę. Tylko dlatego je kupiłem, zeby sie nie przebierać, bo wtedy traci sens jazda do pracy - autem jestem szybciej. Nie mam usztywniaczy, a tylko Kevlar. Pewnie, ze w płóciennych spodniach, czy tylko Jeans jest lepiej, ale wole jednak jeździć w moich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepów 4biker, na miejscu w Katowicach jest co wybierać?? Ostatnio byliśmy z kolegą w Inter Motors w Sosnowcu i powiem Wam, blaaaaaao... Chyba, że takie wyprzedaże były, że teraz pustki:)

 

 

wiesz co jak byłem to trochę tego tam mieli a nawet jesli nie to mogą ci sprowadzic , najlepeij jak podjedziesz i zobaczysz sam gościu co tam sprzedaje zna sie na rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.