Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto gp Brno 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dla zainteresowanych zamieszczam link do stronki gdzie można już kupić bilety na moto gp Brno 2013.

Impreza odbędzie się w dniach 23-25 sierpień 2013.

Byłem kilka razy na moto gp a ostatnio na WSBK w Brnie ze względu na dość wysokie ceny biletów na moto gp. Imprezy porównywalne, sporo taniej na WSBK i trochę mniej kibiców.

Nie ma Brna w kalendarzu WSBK (World Superbike) na 2013 i może nie być w tym roku
jest co prawda jeden wolny termin ale nie ma jeszcze decyzji czy to będzie Brno.

Tak więć moto gp Brno 2013 to prawdopodobnie największa impreza tego typu tak blisko naszego kraju.

Tegoroczne ceny biletów nie są najgorsze w przedsprzedaży 52EUR za bilet na cały weekend a jak się wybierze płatność w koronach to wychodzi trochę taniej coś poniżej 200 zł.
Trzeba się spieszyć bo po 15 stycznia bilety drożeją potem jeszcze raz w sierpniu.

 

https://tickets.brno-circuit.com/en/TICKETS/1/

 

Ja się wybieram, pewnie będzie jechać \kilka osób z Żor i okolic.

Piszcie jak ktoś się wybiera, wiecej na motogp.com

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie w Czechach, na autostradach winetka-poplatek i raczej nie przekraczać tam prędkości a tam po drodze do Brna jest długo 110km/h i ostatnio stali niemal na każdym zjeździe i widziałem dwa cywyilne (mieszkam w Wiedniu i często jadę przez Czechy więc już poznałem się na nich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy na motocyklach, jakby pogoda byla naprawde paskudna to ew. samochodem. Ostatnio jakoś przetrwalismy 100km w deszczu.

Jeszcze w zeszłym roku autostrady w Czechach były bezpłatne dla motocykli. Nie słyszałem żeby coś sie zmieniło w tej kwestii.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem w tym roku na auto i pytałem czy są na motor, to powiedziała mi że nie ma (ale z czechamni to ciężko się dogadać, jedynie na wjeździe do Czech, chodzi o tą tablicę informacyjną  na granicy, to tam nie widać motocykla, jest tylko auto i wiatole). Jeszcze daleko, ale też o tym pomyślę-mam około 100km z Wiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie, też chcę sie właśnie wybrać na motogp i widziałem na stronie http://www.gpticketshop.com/pl/motogp/Motogp-czech/tickets.html, że biletu kosztują już 68€ w miejscach stojących. To byłby mój dziewiczy rejs właśnie na taką większą imrezę więc mam też co do tego parę pytań. Czy w tym 68€ są wliczone 3 dni, tj. 23-25 sierpnia? Lepiej wziąć swój namiot czy tam wynająć jakiś kemping? Pole namiotowe jest tam na tych miejscach gdzie normalnie stoimy i oglądamy wyścigi czy trzeba dojść spoza toru? Jaki najlepiej sektor wziąć do oglądania? http://www.brnograndprix.com/images/circuits/12aerial-lg.jpg z tego obrazka wynika, że chyba sektor D jest najlepszy, bo i TV jest i długi odcinek i zakręt. Dziękuje za wyrozumiałe odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, moge cos pomóc , byłem na motogp Brno juz kilka razy , na wielu sektorach i tak jak kolega wyżej pisał C,lub G polecam te sektory bardzo duża częsc toru jest widoczna i jest wiele stoisk z gadżetami, a na kwalifikacje możesz sobie isc na D ale sektor A jest lepszy na kwalifikacje , telebim pod nosem i ogrodzenie bardzo blisko toru , a co do biletu to cena 68 euro to cena ktora trzeba zaplacic za trzy dni imprezy ale radze kupic bilety teraz bo przy torze w sierpniu jest owiele drozej grandysduo.com.pl . Pole namiotowe przy torze ,nie bede opowiadal co tam sie dzieje, cos pieknego zobacz sobie na youtube he. Pozdrawiam , Vale powrócił wybaczam mu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie w Czechach, na autostradach winetka-poplatek i raczej nie przekraczać tam prędkości a tam po drodze do Brna jest długo 110km/h i ostatnio stali niemal na każdym zjeździe i widziałem dwa cywyilne (mieszkam w Wiedniu i często jadę przez Czechy więc już poznałem się na nich)

Od kiedy autostrady dla moto w CZ sa płatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem w tym roku na auto i pytałem czy są na motor, to powiedziała mi że nie ma (ale z czechamni to ciężko się dogadać, jedynie na wjeździe do Czech, chodzi o tą tablicę informacyjną  na granicy, to tam nie widać motocykla, jest tylko auto i wiatole). Jeszcze daleko, ale też o tym pomyślę-mam około 100km z Wiednia

http://www.ceskedalnice.cz/pro-ridice/dalnicni-znamky#ceny

Ceny kupónů se různí podle doby platnosti. Povinnost platit mají všechna vozidla nejméně se čtyřmi koly (motocykly zpoplatněny nejsou). Hmotností vozidla se rozumí celková hmotnost vozidla uvedená v jeho technickém průkazu.

 To stan na 1.01.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ....brno to nie tylko wyscig ...( oczywiscie zawsze jestesmy obecni ) ale rowniez ''camp start'' ! kto namiotowal a nie jest zgredem wie o co mi chodzi...jezdzimy na moto gp od 2004 r ( ja z przerwami ale ekipa co rok) i pewno naraze sie tym ktorzy kupuja bilety bo jak moga powiedziec ze lepiej mogli ''przelac'' to ~200 zl  aleeee np .rok 2012 lezymy sobie na trawce pijemy piwko mamy widok swobodny na dwa zakrety dluga prosta pod gore i w tym roku w gratisie telebim w odleglosci ~150 m ...i te bezcenne miny tych ktorzy wydali 200 zl i siedza 5 m przed nami... okej dla niektorych byc moze wyscig w kratke (  czyt. ogladany zza siatki ) to nie to samo ... ale jak sie liczy pieniazki.......... wczesniej ktos pytal czy namioty rozbija sie przy torze ? nie nie rozbija trzeba dymac z buta przez las pewnie z 2 km....i nie wazne czy zaplaciles czy nie....a jak nie wiecie jak trafic to podepnijcie sie na camp starcie pod kupke motocykli z tablicami na KOS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie. Widziałem, że niektórzy zawodnicy MotoGP trenują już na torze w Brnie. Orientujecie sie może ktoś w jakich godzinach odbywają się treningi, aby można było podjechać i zobaczyć?

Witam

Zawodnicy motogp mają raczej zakaz oficjalnych testów na torze poza wyznaczonymi terminami. Mogą jedynie trenować prywatnie na innych maszynach niż te dopuszczone w motogp. np. motocyklach drogowych. Z tego co wiem rok temu po motogp w Brnie w poniedziałek odbywały się oficjalne testy.

Pewnie widziałeś zawodników z innych serii wyścigowych lub prywatne jazdy na wynajętym torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy orientuje sie ktos ile wychodzi mniej wiecej jeden dzien noclegu na polu namiotowym,albo przynajmniej jaki koszt noclegu byl w zeszlym roku :) ? No i chodzi mi tez o to czy placi sie od osoby czy za rozlozony namiot poprotu.Mam jeszcze jedno male pytanie czy nie slyszal ktos o tym ze podobno tzreba miec przy sobie kamizelke odblaskowa na terenie czech ? Ostatnio obilo mie sie to o uszy ze motocyklisci takze musza posiadac gdzies przy sobie kamizelke poruszajac sie po czechach bo za brak sa niezle kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Brno już tuż tuż  :) , jeśli chodzi o pole namiotowe camp start to nie pamiętam ile kosztuje, ale cenią sobie , osobno płaci sie za namiot i  za samochód, ale warto bo atmosfera jest tam co roku super! My jedziemy z Rybnika - Boguszowic w sobote rano -samochodem , rozbijamy namiot na polu i pędzimy na kwalifikacje :D cos piknego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno trzeba miec kamizelki i to tyle kamizelek w pojezdzie ile osob, apteczka tez jest obowiązkowa , nawet gdzies czytalem ze czeska policja sprawdza odwazniki na felgach stosowane do wywazania koł u nich nie można miec ołowianych ale i tak najważniejsza jest winieta jak jest widoczna na szybie samochodu to nie ma sie co obawiac kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.