Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam w imieniu swoim i redakcji SD


SwoimiDrogami

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Razem z przyjaciółmi stworzyliśmy kwartalnik motocyklowy „Swoimi Drogami”. Nasza gazeta jest dostępna ZA DARMO w wersji elektronicznej na naszej stronie www.swoimidrogami.pl

 

Staramy się stworzyć „Gazetę zwyczajnych motocyklistów” i pisać o tematach, jakie „umykają” pismom komercyjnym. Chcemy pokazywać pasję motocyklową, w każdym jej wydaniu przez pryzmat ludzi, którzy ją tworzą. Ma to być gazeta DLA LUDZI, a nie kolorowa wydmuszka bez głębszej treści. Nasze pismo jest do czytania, a nie przejrzenia i zapomnienia.

 

Ze względu na to, że tworzymy gazetę, która ma być „normalna” i mówić o „normalnych” tematach zamiast marketingowego bełkotu, chcemy, abyście mieli w tym swój udział.

 

Chcielibyśmy móc z Wami normalnie siąść z piwem i pogadać o tym, co wam się podobało, co Was interesuje, jakie macie pomysły, ale fizycznie nie jest to wykonalne. Chcemy więc skorzystać z dobrodziejstw Internetu i for internetowych.

 

Po to powstał ten profil. Chcielibyśmy za jego pośrednictwem zamieszczać informację o nowych numerach SD i zaprosić Was do rozmów i dyskusji o tym, co publikujemy, co chcielibyście, abyśmy publikowali itd. Skoro nie możemy z Wami porozmawiać na żywo, więc może w ten sposób uda nam się wspólnie zrobić coś naprawdę fajnego.

 

Zależy nam na Waszym zdaniu. Nasza redakcja składa się z dużej liczby osób (samych amatorów, którzy w sporej części poznali się właśnie przez forum internetowe – możecie nas „poznać” w zakładce Redakcja na naszej stronie). Mamy jakąś określoną wizję pisma i kierunku jego rozwoju, ale nie jesteśmy nieomylni i wierzymy, że Wasze pomysły, konstruktywna krytyka i dobre rady mogą okazać się genialne!

 

Zakładam ten profil na próbę (na kilku forach motocyklowych) i mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i „wypali”.

 

Pozdrawiam w imieniu całej redakcji

Jacek

 

Dotychczas opublikowaliśmy dwa numery:

01_2012 – 166 stron – data publikacji: 30.09.2012

Oraz:

02_2012 – 181 stron – data publikacji: 31.12.2012

 

Oba są dostępne za darmo na naszej stronie www.swoimidrogami.pl

Zapraszam Was do czytania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum! Nie ukrywam że pismo wygląda ciekawie, ale niestety mnie wersja elektroniczna nie odpowiada co zaznaczyłem także w ankiecie na Waszej stronie. Nie ukrywam że jeśli pismo byłoby dostępne w kiosku chętnie bym kupił bo znacznie różni się od popularnych pism motocyklowych w naszym kraju.

W każdym razie owocnego rozwoju gazety i szerokośći w sezonie życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziękujemy za słowa uznania :)

Z papierową wersją to historia - planowaliśmy taką od samego początku, ale wydanie książki i późniejsze perypetie z rynkiem dystrybutorów skutecznie nas wyleczyły z takich pomysłów. Nie w tym kraju.

 

A tymczasem:

 

535519_404862829605333_837971572_n.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja. Dla mnie jednak, jako tradycjonalisty, wszystko co jest połączone z różnymi portalami społęcznościowymi, zwłaszcza z fb, stanowi zagrożenie. Zagrożenie mojej prywatności, więc unikam z nimi kontaktu. Niemniej pomysł dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja. Dla mnie jednak, jako tradycjonalisty, wszystko co jest połączone z różnymi portalami społęcznościowymi, zwłaszcza z fb, stanowi zagrożenie. Zagrożenie mojej prywatności, więc unikam z nimi kontaktu. Niemniej pomysł dobry

 

Nasze pismo nie jest połączone z żadnym portalem. Fakt, że na portalu FB staramy się je promować, z racji łatwej dostępności. Również pozwoliłem sobie podlinkować zdjęcie z FB - ze względu na wygodę, ale nic ponad to. Strona kwartalnika i wszystkie pliki do pobrania są na prywatnym serwerze i nie ma mowy o jakimkolwiek zagrożeniu prywatności czyjejkolwiek.

 

Szczerze mówiąc bardzo długo zastanawiałem się nad założeniem konta na FB, bo jestem przeciwnikiem takich pseudokontaktów. Niemniej siła marketingowa takich portali była argumentem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.