Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piaskowanie+malowanie proszkowe ramy:Bielsko-Biała...


gemin82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich motocyklistów.

Chciałbym się Was zapytać w kwestii poruszonej w tytule tematu,czyli malowanie,piaskowanie ramy.

Więc tak:rama kilka dni temu wróciła do mnie z prostowania,teraz przydałoby się ją malnąć...słyszałem,że najlepsza opcja ,to najpierw potraktować ją piachem,a następnie proszkowo pomalować.Co o tym sądzicie?

Pytanie drugie:i tutaj raczej pytanie do mieszkańców Bielska-Białej,lub okolic :) ,czy znacie jakąś dobrą,rzetelną firmę na terenie Bielska-Białej,która zajmuje się takimi rzeczami?

Najlepiej gdyby ktoś z Was już skorzystał z usług danego warsztatu,i napisał po prostu swoją opinię.

I Sprawa trzecia: jaki jest przybliżony koszt takiego zabiegu?

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich motocyklistów.

Chciałbym się Was zapytać w kwestii poruszonej w tytule tematu,czyli malowanie,piaskowanie ramy.

Więc tak:rama kilka dni temu wróciła do mnie z prostowania,teraz przydałoby się ją malnąć...słyszałem,że najlepsza opcja ,to najpierw potraktować ją piachem,a następnie proszkowo pomalować.Co o tym sądzicie?

Pytanie drugie:i tutaj raczej pytanie do mieszkańców Bielska-Białej,lub okolic :) ,czy znacie jakąś dobrą,rzetelną firmę na terenie Bielska-Białej,która zajmuje się takimi rzeczami?

Najlepiej gdyby ktoś z Was już skorzystał z usług danego warsztatu,i napisał po prostu swoją opinię.

I Sprawa trzecia: jaki jest przybliżony koszt takiego zabiegu?

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc i sugestie.

Co prawda nie Bielsko a Żory, ale zapraszam.

http://www.c-blue.pl/

Jesli chodzi o koszty to zalezy jaka to rama i jaki ma byc jej kolor, jest to ustalane indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odzew.

@ CB1

Rama z Hondy Hornet 600 ,PC34-kolor czarny (BLACK NH1)

Nie ukrywam,że wolałbym gdzieś w Bielsku poszukać,bo mam bliżej,jeżeli jednak nie znajdę-to odezwę się do Ciebie.Do Żor mogę zawsze podjechać.

@ Melmac

Podziękował :)

Skontaktuję się z Nim.A czy Ty może korzystałeś już z Jego usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.