Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

odblokowanie MT-03


anadil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam od wiosny Yamahe MT-03, większośc wersji to 35KW (około 48KM)

moja została sprowadzona z Szwajcarii a tam je blokują na 25KW czyli około 33KM,

Silniczek ten sam co w XT660, gdzie w okolicy Tychów można to odblokować, u Ratki w Mikołowie jeszcze nie robili takiej, może ktoś poradzić??

pozdrawiam

Simon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nieaktualny oczywiście dzięki uprzejmości uczestników forum,

raz jeszcze MEGA WIELKIE DZIĘKI,

przejechałem się do Czarnej Owcy w Bielszowicach i w 15min za śmieszne pieniądze mam zasuwającego mieszczucha,

MEGA Pozytyw, szczerze polecam kolesia, pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podobny problem może powinnam od razu uderzać do owcy ;) ale mam też pewne dylematy :)

Moje moto zostalo fabrycznie wykastrowane do mocy 25 kw więc posiadam moto na kategorie A2 ale od siebie dodam że braku mocy specjalnie nie odczuwalam jedynie prędkość max zaniżona 160 /170 km h

I mój problem- zmiana mocy nie jest taka prosta jak w moto z gaznikiem ,więc czy jest możliwość że ma wgrane dwie mapy w 25 kw i 53 kw czy będzie trzeba zakupić nowy modol,?

I jeszcze jedno powiedzmy że już będzie moto odblokowanie a znajdzie sie chętny na moto z mniejsza mocą to jest znowu możliwość ponownego zdlawienia ?

Trochę to zagmatwane ;) ale jak ktoś sie polapie o co mi chodzi to będę wdzięczna za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja Mt-ka jest na wtrysku i jak zaczołem się orientować po serwisach to mi włosy dęba stawały w Yamaha Czechwice na dzień dobry wymiana modułu coś o wgraniu map przebąkiwali u Ratki w Mikołowie stwierdzili że nie znają tematu ale jak go zostawie na zimę to coś ogarną metodą prób i błędów więc podziekowałem wszedzię cena za usługę której nie byli do końca w stanie zdefiniować zaczynała się od 700 w zwyż więc jakaś porażka, Czarna Owca wyleczy Twójego osiołka, zacznij od kontaktu a napewno coś wymyśli;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.