Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sklep Bikestar wita!


bikestar.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników.

Rejestrujemy się na tym forum po to, aby każdy mógł nas zaczepić i podpytać o tematy które go interesują.

Jeżeli ktoś z Was ma jakieś pytanie odnośnie ciuchów, akcesorow, kasków itp., to chętnie podpowiemy co nieco, postaramy się doradzić w każdej kwestii tak, abyście byli zadowoleni z wyboru...

Mamy już kilkanaście lat doświadczenia z motocyklami, odzieżą oraz rzeczami związanymi z branżą.

Może i oficjalnie to wszystko brzmi, ale niech to Was nie zmyli, bo w sumie mój szef patrzył mi na ręce, więc inaczej nie mogłem pisać ;)

To chyba tyle.

Pzywitanie wyszło mi chyba całkiem przyzwoicie :D

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W takim raize jak już się przywitaliśmy można przenieść wątek do odpowiedniego działu :)

marilynmm - jeśli chodzi o kombinezony damskie to powiem szczerze, że ani jeden ani drugi nie wygląda kobieco :blush: (no może Probiker troszkę).

Zarówno jeden jak i drugi w tym przediale cenowym jest ok, ale nie wiem czy to nie za mało.

Niestety na temat TSCHULa za wiele nie mogę powiedzieć, ponieważ nie miałem styczności. Probiker natomiast to marka własna firmy LOUIS - średniej jakości wyroby, skóra mocno się rozciąga po jakimś czasie. Podsumowując nie jest najgorzej, ale też nie powala pod względem jakości.

Mogę polecić ze swojej strony w podobnych pieniądzach komplet HELD:

http://www.sklep-motocyklowy.com.pl/kurtka-skorzana-damska-held-alina-p-6943.html

http://www.sklep-motocyklowy.com.pl/spodnie-held-vanessa-p-6918.html

U mnie w sklepie co prawda cena 2 razy wyższa, ale podpowiem że w LOUISie jest teraz promocja, więc warto się spieszyć bo okazję jeszcze trafisz.

Skóra Helda rewelacyjna, krój idealny dla Kobiety i wygląda też idealnie moim zdaniem.

Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę :)

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W takim raize jak już się przywitaliśmy można przenieść wątek do odpowiedniego działu :)

marilynmm - jeśli chodzi o kombinezony damskie to powiem szczerze, że ani jeden ani drugi nie wygląda kobieco :blush: (no może Probiker troszkę).

Zarówno jeden jak i drugi w tym przediale cenowym jest ok, ale nie wiem czy to nie za mało.

Niestety na temat TSCHULa za wiele nie mogę powiedzieć, ponieważ nie miałem styczności. Probiker natomiast to marka własna firmy LOUIS - średniej jakości wyroby, skóra mocno się rozciąga po jakimś czasie. Podsumowując nie jest najgorzej, ale też nie powala pod względem jakości.

Mogę polecić ze swojej strony w podobnych pieniądzach komplet HELD:

http://www.sklep-mot...ina-p-6943.html

http://www.sklep-mot...ssa-p-6918.html

U mnie w sklepie co prawda cena 2 razy wyższa, ale podpowiem że w LOUISie jest teraz promocja, więc warto się spieszyć bo okazję jeszcze trafisz.

Skóra Helda rewelacyjna, krój idealny dla Kobiety i wygląda też idealnie moim zdaniem.

Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę :)

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podpowiem iż skóra jest najwyższej jakości ;) niestety wykonanie troszkę gorzej ... coś więcej może na ten temat powiedzieć koleżanka z forum, która użytkuje wspomniany komplecik :) świecidełka wypadają, w chłodniejsze dni skutkuje to przewiewnością kurtki, dodatkowo pruje się podszewka i przecierają perforowane wstawki skóry w okolicy kolan co psuje wizualnie spodnie :P

Tyle spostrzeżeń po kilku miesiącach posiadania HELDa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.