Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebuje porady


Artur Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

a Twoją Cebre Kivan na pewno obejżę bo przyciągła moja uwagę...

W porządku, czekam na telefon ;).

Trudno mi powiedziec dokladnie ile palila , cos ponizej 5l na setke bez szalenstwa.

Cz to malo czy duzo trudno powiedziec.Na fabrycznych gumach przejechalem

nie cale 5 tys i byly do wymiany - bridgestone , potem zalozylem michelin i raz

tyle wytrzymaly. :)

Hm, no to dość ciekawie się prezentuje, a który rocznik miałeś? I jeszcze, kanapa dość spartańsko wygląda, jak jest z komfortem? W końcu na tym moto powinno się długo siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Masell nie myślałeś o jakimś mniejszym motorku na początek? Sam napisałeś że "jest kilka osób które motywują mnie do tego bym nie odkręcenia tej manetki... Mam dziewczynę i córkę.."

Ja miałem podobny dylemat. Przed pójściem na kurs prawa jazdy kat. A obiecałem mojej żonie i dorastającemu synowi, że na początek przy zakupie motocykla będę kierować się zdrowym rozsądkiem. Czytając opinie i wypowiedzi doświadczonych forumowiczów z różnych for internetowych, wybór padł na Hondę CBF 125 i Yamahę YBR 125. Udało mi się kupić Hondę z przebiegiem zaledwie 2tys.km, rocznik 2010 kupioną i zarejestrowaną w 2011r. ( stan techniczny i wizualny - jak z salonu) Za ten wydawać by się mogło niepozorny motorek, dałem tylko tyle co za nowy średniej klasy skuter - czyli niecałe 6tys.zł. Z perspektywy czasu powiem tylko tyle - ten motorek mnie zauroczył. Jest idealny jak na moje potrzeby - do codziennej jazdy miejskiej, do pracy, na zakupy. Miałem okazję kilka razy karnąć się na ścigaczach i chopper`ach moich kumpli - to nie moja bajka. Ja preferuję spokojną rekreacyjną jazdę. Nie wspomnę o oszczędnej jeździe - spala 2-2,2L/100km Motorkiem tym mogę pomykać spokojnie 90-100km/h

Biorąc pod uwagę Twój młody wiek, chcąc uniknąć konfliktów z prawem i tak będziesz musiał zdecydować się na taką pojemność.

Ja z czystym sumieniem polecam Hondę CBF 125

poniżej link do opisu tego sympatycznego motorka:

http://www.motogen.p...125-2,7885.html

Zapomniałem dodać, że w realu ten motorek prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Nawet moi znajomi, którzy jeżdżą potężnymi motorami, jak się nim karnęli, byli pod wrażeniem tego motorka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... mam odłożone trochę kasy i dość długo ją odkładałem... chce kupić coś co będzie miało zapas mocy i żeby było to do okiełznania... po prostu nie chce zmieniać go po sezonie ze względu że mi się znudzi... zaciekawiły mnie te dwa GPZ i GSF... na pewno wezmę je pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będziesz tym motorkiem jeździł? Po polnych drogach by nie trafić na pierwszy lepszy patrol policji? 6 lat bez uprawnień będziesz jeździł na super maszynie z zapasem mocy? Zobaczysz, jak dopiero po nowym roku, po wejściu w życie nowych przepisów policja zacznie kontrolować motocyklistów...

Ale to Twój wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.