Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy romet czy używana Aprilia


canudo

Rekomendowane odpowiedzi

No Rgietki wszystkie poszły, sam się teraz zdziwiłem.

Fakt faktem, wygladu to one nie ma, ale jest to Japonia jeżdżaca do dziś.

Derbi jak pod crossa? co ty gadasz? poszukaj sobie np Derbi GPR.

Ogólnie to w tej kasie będzie ciężko coś wybrac, do 3k pewnie będzie cos do roboty, ale i tak będzie to trwalsze jak zetka.

Jeszcze możesz sobie sprawdzić Honde NS1, co prawda jest to 80cc ale pełno tego zarejestrowanego na 50tke. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrafisz sprawdzić w jakim stanie jest motocykl na 100% to na 2suwy nawet nie patrz :P

Generalnie na chińczyka masz gwarancje i możesz kupić w ciemno, a 2suwa możesz kupić w takim stanie, że pierwsza przejażdżka będzie do mechanika :P

WIęc tzr, rs, nsr itd to ryzyko. no chyba, że kupno w stanie dobrym to nie problem to bierz w ciemno :P

(i ten dźwięk jest okropny:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, może zacznijmy inaczej a nie typu remont itp. Proste pytanie : Chcesz czuć, że masz pod sobą coś co przyspiesza lepiej niż rower i jego jakość wykonania jest sprawdzona i chwalona przez wielu użytkowników czy wolisz mieć coś co osiągami dorównuje średniej klasy kolarzyście i jakość na chińskim patencie? Wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za nowym jak młody nie ma kasy,znajomy w tamtym roku chciał skuter,mówie mu kup chińczyka nowego wyprobujesz,nauczysz sie,nie mam kasy na nowy wole markowego powiedział -rada kolegów,kupił jakiegoś włocha sprowadzonego za 1500,za miesiac padł na naprawe niema kasy i leży w piwnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś z Kymco? Osobiście jeździłem długi czas Nexxon`em z cylindrem powiększonym do 80cm3. Motorek niezawodny, silnik Hondy no i jakość Kymco - ta tajwańska fabryka produkuje silniki dla Hondy. Wyglądem może i nie powala, ale za to nie ma chyba człowieka, który by narzekał na ten motorower. Po zmianie zębatki napędowej na większą, motorek rozpędzał się do 90km/h - na pierwszym, drugim biegu niesamowicie dynamiczny jak na maszynkę w swojej klasie. Na tę chwilę jest on bezkonkurencyjny w swoim segmencie jeśli chodzi o jakość i osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.