Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

III Nocny wjazd na Równicę 8 września


Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, jak będziemy jechać to będzie kilka przewężek , pierwsza w Jastrzębiu, a druga w Wiślicy na tych odcinkach musimy zachować ostrośność. Wcześniej pisałem o przepisowej jeździe i jeśli ktoś się zatrzyma na czerwonym to we wcześniejszym wpisie dałem mapkę dojazdu. Na moście nad Wisłą w Ustroniu poczekamy chwilę na spóźnialskich i razem już wjeżdżamy na Równicę. Proszę też o stłumienie nadwyżki testosteronu i powstrzymanie się z popisówkami, chcemy dojechać tam i z powrotem cali i zdrowi, a jeśli już ktoś musi to niech pojedzie indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie można było zrobić takiej akcji jak było cieplej? bo teraz piździ jak ...

Pytanie o której dokładnie leci parada?czy jest opcja zebrania ludzi z parking Auchan Mikołów?

Ewentualnie jak jedziecie paradą to podajcie mniej więcej przewidywany czas o której będziecie koło Auchan Mikołów lub koniki Żory.

Albo ustalmy sobie to dla ludzi jadących z forum gdzie i o której.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można było zrobić takiej akcji jak było cieplej? bo teraz piździ jak ...

Pytanie o której dokładnie leci parada?czy jest opcja zebrania ludzi z parking Auchan Mikołów?

Ewentualnie jak jedziecie paradą to podajcie mniej więcej przewidywany czas o której będziecie koło Auchan Mikołów lub koniki Żory.

Albo ustalmy sobie to dla ludzi jadących z forum gdzie i o której.

Zgadzam się, w takim razie może to ustalmy:

Auchan Mikołów godz.19:30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają 11 km a my ok 40km do miejsca spotkania.Czyli teoretycznie są 21,10 w miejscu spotkania (na Wiślance)a my jak ruszymy o 20 tej to jesteśmy 20,40.

Wyjazd z parkingu Auchan o 20 tej.Stajemy na parkingu od strony trasy Katowice-Wisła.

Ruszamy punktualnie 20 sta.Jak ktoś nie zdąży niech goni,nie czekamy na spóźnialskich.Szybko nie będziemy jechać.

Potem poczekamy na grupę.Jak będzie za duże zamieszanie to ja się urywam i zobaczymy się na Równicy.

Takie moje propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zirka, uważaj na accorda bo to szalony człowiek jest ^_^ nie wierć się za bardzo bo Cie zbeszta! :D

Miejmy nadzieje że pogoda dopisze.

Julia suuuper , że też będziesz :))

postaram się siedzieć w jednej pozycji i nie wykonywać zbędnych ruchów :) może mnie nie wysadzi gdzieś po drodze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się siedzieć w jednej pozycji i nie wykonywać zbędnych ruchów :) może mnie nie wysadzi gdzieś po drodze ;p

Tak żebyś wiedziała na przyszłość to u Accorda na motorze jako plecak w gre wchodzą tylko i wyłącznie ruchy posuwiste z Twojej strony :D

A zbeszta Cie napewno ! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żebyś wiedziała na przyszłość to u Accorda na motorze jako plecak w gre wchodzą tylko i wyłącznie ruchy posuwiste z Twojej strony :D

A zbeszta Cie napewno ! :D:D

Bastek dzięki za rady, na pewno płynące prosto z serca :D

To teraz musisz też dla mnie nocleg rezerwować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek dzięki za rady, na pewno płynące prosto z serca :D

To teraz musisz też dla mnie nocleg rezerwować :D

Skąd te rady płyną to nawet nie pytaj :P

No bede dzisiaj dzwonił i mam nadzieje że pokoje jeszcze bedą bo nasza ekipa sie wybiera, tak że rezerwuje pokoje a na miejscu bede zbierał haracz za łoża :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te rady płyną to nawet nie pytaj :P

No bede dzisiaj dzwonił i mam nadzieje że pokoje jeszcze bedą bo nasza ekipa sie wybiera, tak że rezerwuje pokoje a na miejscu bede zbierał haracz za łoża :P

Ja dzwoniłem wczoraj koło 10'tej. Na początku Pani stwierdziła, że nie ma miejsc. Dopiero po powołaniu się na impreze motocyklową okazało się że "jest jeszcze sporo miejsc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.