Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje bielizny termoaktywnej dla żony ma być z krótkim rękawem i cena tak ~150zł wiem że damskie trudniej wybrać znając nasze panie. Ja mam Webstera z długim i nie narzekam , więc prosiłbym o rady, a i czy można skracać bieliznę z długich na krótkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

z krótkim rękawem bielizny termoaktywnej nie kupuj bo mija się to z celem, przynajmniej w moim mniemaniu. jak termo to długi rękaw i długie majtasy.

polecam Brubecka. szału nie ma ale w porównaniu do jazdy bez bielizny termoaktywnej to w zasadzie można powiedzieć, że nie ma porównania :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz gdzieś w pobliżu salon firmowy Gatty (Gatta - rajstopy skarpetki itp), to powinni mieć taką bieliznę też. Mam ja, ma moja 2 połowa i muszę przyznać że daje rade, a i cena też przystępna w granicach 50-80 w zależności czy to gacie, góra, krótki czy długi rękaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, nie wszystko do motocykla najlepiej robią firmy 'motocyklowe'

Ciuszki termoaktywne to celujcie w nike i tym podobne. najlepiej wchłaniają pot itd. W tych 'motocyklowych' płacicie dużo za metke.

Podczas wysiłku fizycznego człowiek poci się dużo mocniej, a te ciuchy są robione pod sportowców głownie, a i cena jest lepsza.

Warto się zastanowić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norsen - ale te np z brubecka to nie jest napisane ze to jest na moto typowo na pudelku jest np albo fota kolesia /koleski w sniegu albo kogos kto spaceruje po górach z tego co kojarze :)..ja tylko pisze tak z doświadczenia bo sie długo zastanawiałem co kupić w rozsądnej cenie i mogę powiedzieć że działa. Jedynie tylko pamietać przy praniu żeby nie używać zmiękczacza czy tam jakis lenorów itp ja to piorę a w zasadzie mocze w wodzie z szarym mydłem i pozniej tylko wypłukuje w czystej. Norsen a z "najka " możesz jakieś polecic ? to poczytam co tam ludzie piszą może bedą jeszcze lepisze :)

edit: poczytalem o tej koszulce pro combat i jestem w lekkim szoku jakie ma zalety ..normalnie chyba zaraz majty kupie z nike-a a oto ten tekst: "zapewnia dodatkowo wsparcie psychologiczne poprzez bardzo lekki, przyjemny nacisk na ciało, który ma za zadanie niwelować uczucie roztargnienia i niepewności przed startem sportowca."...Norsen jak jeszcze napiszesz ze po ubraniu tej koszulki czujesz sie bardziej pewny i mniej roztargniony to kupuje :)..bo ostatnio mam problem z tym "roztargnieniem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike pro combat jest za około 100zł w internecie, ale adidas ma w podobnych cenach pewnie jakościowo wyjdzie na to samo.

Ja bym brał w ciemno z nike, ponieważ mam niesamowite przekonanie do tej firmy i pełno ciuszków z niej ^^

Mam jedną koszulke oddychającą tylko, że z krótkim rękawkiem i mi odpowiada.

Ogólnie ja nie jestem jakąś bardzo wybredną osobą i mi często odpowiadają rzeczy w których pełno osób widzi jakieś głupie problemy ;P

Ale wydaje mi się, że taka właśnie średnia półka cenowa 100-150zł wystarczająca jest, nie wierze że będzie jakaś gigantyczna różnica w porównaniu z koszulką za 3 stówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.