Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szersza opona do tyłu...


DANIELEKiol

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci że jak wymieniałem w poprzednim moto oponę to ile ludzi tyle opinii (zmieniłem z 140 na 160). po zmianie nie było wiele gorzej, ale też ciężko określić bo tamto moto to był wynalazek. Dlatego w tym co mam teraz stwierdziłem że nie będę się słuchał ludzi tylko sam spróbuję i jednak wyszło mi na dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ja też poczytałem sporo opini choćby teraz tej http://forum.motocyk...-szersza-opona/ i dobra koniec tematu jeżeli chodzi o szerokość zostaję przy oryginalnym rozmiarze (chociaż przeczytałbym instrukcje i zalecana rozmiarówa do Kot-a)natomiast zastanawia mnie wciąż indeks w rozmiarze 160/60/160 69W I 73W ?czy jden rozmiar może posiadać 2 rózne indeksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do linka to "trzepotanie" to pierwsze słysze. może kupił zjechaną używkę a zwala na szerokość? Co do szerokości to jak uważasz, ja tam wolę szerszą oponkę, ładnej wygląda, na prowadzeniu nie tracę, zwrotności w moim czołgu i tak nie mam więc dla mnie założenie o 30mm szerszej oponki nie wpłynęło negatywnie ;)

co do indeksów o których piszesz to cyfry to indeks nośności, a literka to indeks prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do linka to "trzepotanie" to pierwsze słysze. może kupił zjechaną używkę a zwala na szerokość? Co do szerokości to jak uważasz, ja tam wolę szerszą oponkę, ładnej wygląda, na prowadzeniu nie tracę, zwrotności w moim czołgu i tak nie mam więc dla mnie założenie o 30mm szerszej oponki nie wpłynęło negatywnie ;)

co do indeksów o których piszesz to cyfry to indeks nośności, a literka to indeks prędkości

wiem wiem tylko jest to możliwe że jeden rozmiar może posiadać różny indeks?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinujesz.Po prostu dzwonisz mówisz co chcesz.Najlepsza była by diablo bo to stara sportowa guma,diablo strada jest tuystyczno sportowa dużo lepsza niż michelin road (jedynka)który dla mnie jest jedną z najgorszych do sporta a rosso II jedną z najepszych sportowych.Powinno się zmieniać zawsze przód i tył .Ale nikt nie wyrzuci przodu za parę stówek jak tylko tył zajechany.Do tundecata diablo strada spokojnie wystarczy 405 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.