Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

trasa na Kraków


Michal919

Rekomendowane odpowiedzi

"Jechalam wczoraj tą drogą, to wyglądało jak z sceny z jakiegoś filmu. Uwagę moją zwróciła grupa 4 motocyklistów gdzieś w okolicach dąbrowy górniczej - jechali jak szaleni, ja jak ich widziałam to włosy stawały mi dęba. Później dokładnie ta sama gupa 4 motocyklistów minęła mnie w okolicy olkusz, pędzili grubo powyżej 100km, wjeżdzali pomiedzy samochody (przykre mówić ale prosili się o śmierć. Nagle w okolicy Czajowic wypadek jeden z nich zginął. Masakra."

"Niestety wina leży po stronie motocyklisty. Było pochmurno, mokro a on ze swoim kolegą jechali zdecydowanie za szybko wymijając wyszystkie samochody po lewej stronie. Oczywiście gdyby kierowca zjechał na prawo i zrobił miejsce to do wypadku by nie doszło - ale to motocyklista wyprzedzał na lini ciągłej, na zakręcie w dodatku. Reanimowaliśmy go do przyjazdu samej karetki czyli jakiś 13 min. Niestety lekarze po szybkim badaniu wyciągneli po prostu czarny worek."

Ciekawe ile w tym prawdy...

To mnie rozjebało:

"To, że koleś miał zagiętą tablice to nic nie znaczy, chyba większośc motocyklistow, którzy posiadają ścigacze tak robią. Ja mam swój motor, jestem kobietą i wcale nie jeżdże szybko, bo mam małe dziecko i tez mam podgiętą tablice. To taki styl... Nawet wygląda to lepiej niż taka zwykła, prosta tablica ..."

"wszyscy mielismy zagiete tablice i co to nie przestepstwo miec zagieta tablice"

NASRANE WE ŁBIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.