Jump to content

Lata ktoś ze śląska na poznań?


Recommended Posts

Bliżej i lepiej na Brno się wybrać, albo sloviakiaring.

www.slovakiaracing.sk tam jest fun cup, teraz był 7.08 na którym byłem, następny jest 29.08 jak mi się uda to też będę jechał.

Koszt 80e z laptimerem za cały dzień, w tym napoje i jakiś obiad więc oferta rewelacyjna. Organizacyjnie pierwsza klasa.

Link to post
Share on other sites

wiem że bliżej tylko jak dla mnie duża różnica w cenie za 25 minut...ten fun cup obserwuję..ty masz przyczepkę albo coś, jak ty tam się zabierasz? Z chęcią gdzieś bym poleciał jak by było mnie stać z kimś żeby transport lepiej wyszedł

Link to post
Share on other sites

Ja różnie latam w zależności kto jedzie ze znajomych, albo przyczepe biore od znajomego albo busem i moto na pake. Cene sesji na brnie rekompensuje mniejsza odległość, a słowacja niewiele droższa na pojedynczych sesjach, nie wspominając o np fun cupie który jest tańszy a obiekty dużo wyższej klasy niż poznań.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

wydaje mi się, że to kwestia organizatora czy można czy nie. Ogólnie jest sporo torówek z moto, które nie są dopuszczone do ruchu czyli bez możliwości rejestracji, bo wiadomo, że zakup takiego motocykla to mniejszy koszt. Tylko, że np z tego co słyszałem to na szkolenia z superbike school california trzeba było mieć zarejestrowany motocykl. Na moto popołudnia w Poznaniu nie trzeba mieć zarejestrowanego na bank :) Jak się mylę to proszę sprostować :)

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Jeździłem na Brnie, jeździłem na Poznaniu, jeździłem na Slovakiaringu.... Jak dla mnie Slovakiaring najlepszy w tym sezonie często tam bywałem.  Od NT rzut beretem ok 20rni polatać jesli kupie nowe moto bo zx10r zabrały "patelnie"...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.