Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Prudnik Las 27.07-29.07 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Zlot dość udany, ale dwie wpadki zaliczyli.

1. To ceny cateringu, i ich godzin pracy. Czyt. szaszłyk mini 12 zł, zapiekanka 8zł, kiełbasa chyba 9 czy 10 zł! Ale kropką nad i było otwarcie budy w sobotę o godz 10 gdzie dzwony budziły przed 7 a ifo od obsługi było że otworzą o 8 więc o 9 tak ja, jak i większość wsiadła na motory i pojechała jeść i pić kawę na miasto!

2. To koncert zespołu Harlem, strojenie i naprawa jakiegoś sprzętu ( bez muzyki w tle dla gości ) w sobotę w godzinach od 20:30 do 23:30 ?

Reszta fajnie, pogoda dopisała ludzie jak zawsze fajni, kilka sprzedających gadżety motocyklowe i ogólnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot ok. Fakt, MAGNETO, jak zawsze masz rację. Strojenie się tyle czasu, to lekka przesada. Wiem, że na żywo, ale z tego co mi jest wiadomo takie rzeczy "dogrywa" się wczesniej podając odpowiednie nr akustykowi. Ale co tam. Udajmy, że w tym czasie staliśmy właśnie po zapiekanke za 8 zł...... Magneto, my przy (chyba Kaufland) jakimś sklepie kupiliśmy kuraki z rożna. Były tanie i smaczne. Mnie najbardziej te WC dopaliło. 2 WC na tyle luda, to trochę za dużo. Mógł być 1, nie? W końcu .....

Ludzie super, jak zawsze. Pozdrowienia dla wszystkich :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam trzy razy i stwierdzam że w tym roku była kicha jakich mało, zlot pod względem organizacyjnym porażka! główna nagroda w konkursach poza tym co opisał kolega powyżej to jedno ciepłe piwo, jedyne co dopisało to ludzie i pogoda.

Jak zawsze zachwalałem ten zlot to teraz już wiem ze w przyszłym roku na pewno nie pojadę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam trzy razy i stwierdzam że w tym roku była kicha jakich mało, zlot pod względem organizacyjnym porażka! główna nagroda w konkursach poza tym co opisał kolega powyżej to jedno ciepłe piwo, jedyne co dopisało to ludzie i pogoda. Jak zawsze zachwalałem ten zlot to teraz już wiem ze w przyszłym roku na pewno nie pojadę!

My byliśmy pierwszy raz na tym zlocie, ale tak jak powyżej więcej się już nie wybierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.