Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piątki w TAWERNIE Ruda Sląska ul. Katowicka 1a


Rekomendowane odpowiedzi

To dlatego zawsze na światłach sie gibałeś :D

Daro takie rzeczy zostaja w rodzinie i sie o nich nie mówi :D

W ogóle ta Tawerna tam jeszcze stoi czy te ściany juz nie wytrzymały :P

 

Te skromniś, ty też jesteś lew parkietowy :D Nie będę przypominał kto wywijał na Sylwestrze Polsatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest propozycja przeniesienia spotkań z Tawerny do Parkowej.O ile poziom Tawerny plasuje się mniej więcej na - 3 gwiazdkach to Parkowa przeciwnie.

Ceny jak wszędzie takie same.Proponuje ze dwa spotkania przenieść na Parkową i zobaczymy jak to poleci.

A gdzie to jest bo nie kumam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuffa co wy tak dziubiecie na ta Tawarna?? no może Magda Gessler to to nie jest ale przynajmniej każdy już wie jak tam dojechać, można posiedzieć przy ognisku i na luzie pogadać, jakoś w tamtym roku nikt nie marudził a teraz jakieś kombinacje widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryś a dzisiaj byleś szkając parkowej koło mojej pracy na L tylko nie zdążyłam ci kiwać bo już pojechaliście. Mi pasują obie miejscówki mogę wam następnym razem pokazać gdzie pracuje i gdzie ta restauracja bo to minute od mojego placu manewrowego wiec spoko.

A dzisiaj byłam tam o 19 w Parkowej i nikogo nie  widziałam

Bastuś Ciebie to oczywiście wpuszcza tylko w krawacie:D załatwię ci to tam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w Parkowej ale po 20 tej.Możemy w następnym tygodniu spotkać się w Tawernie a np o 20 przejedziemy się na druga miejscówkę aby nikt nie błądził.Scorpion nie bój się zmian będzie lepiej :).Zrobimy dwa próbne spotkania w nowym miejscu a potem sami zadecydujecie jak wam pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryś a dzisiaj byleś szkając parkowej koło mojej pracy na L tylko nie zdążyłam ci kiwać bo już pojechaliście. Mi pasują obie miejscówki mogę wam następnym razem pokazać gdzie pracuje i gdzie ta restauracja bo to minute od mojego placu manewrowego wiec spoko.

A dzisiaj byłam tam o 19 w Parkowej i nikogo nie widziałam

Bastuś Ciebie to oczywiście wpuszcza tylko w krawacie:D załatwię ci to tam:P

No byłem pokręciłem w Tawernie pustki w Parkowej też. Na przyszły tydzień mnie nie będzie. Jade na Majówke nabić kilometrów hehe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.