Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A po Hornecie .....


arturr

Rekomendowane odpowiedzi

Więc po niezawodnym Hornecie nadszedł czas na coś bardziej sportowego ! Nowy nabytek to R6 1999 r - na razie zrobiłem dopiero 500 km ale posiadam ją dopiero tydzień.Mam nadzieję, że będzie równie bezawaryjny co Szerszeń ! Motocykl w oryginalnym malowaniu o co niestety coraz trudniej, prowadzi się idealnie ! poniżej fotka ;)

post-197251-0-14629500-1341145642_thumb.

post-197251-0-14629500-1341145642_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń był bez owiewki więc skutecznie studził emocje, tutaj 20 koni więcej - trochę się obawiałem ale powiem szczerze, że nie jest to powalająca różnica. Motocykl ma całkowicie inną charakterystykę, inny środek ciężkości ( sam się składa ;)), głośniejsz wydech ( seria VS seria ) zachęca do odkręcania, ale z głową oczywiście. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, choś powiem szczerze, że nie żałuję przygody z Hornetem ! Wg. mnie kompilacja Hornet -> motocykl sportowy jest bardzo dobrym początkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaczynam od Suzuki GS 500, jezdzę od kwietnia i na prostych mocy juz brakuje ( ale wiadomo na prostej każdy potrafi ) , ale w zakrętach bywa róznie więc jeszcze trening! A na przyszły sezon myslę także o F4i lub GSR 600 :) Tylko teraz decyzja plastik czy naked :)Zatem szerokości życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz mi kolego jak jest z pozycją za kierownicą ? Wygodnie się jeżdzi ? szybko się przestawiłeś z Horneta ? Też myślę o zmianie na plastika i interesują mnie właśnie te kwestie.

Hornetem zrobiłem lekko ponad 6 tyś km w zeszłym roku.

Jeżeli chodzi o pozycję, oczywiście w odniesieniu do horneta, to jest bardziej leżąca " sportowa" , w prawdzie przebieg ok 200 km w jeden dzień nie jest bardzo miarodajny, ale nie byłem zmęczony, nie miałem też wrażenia " zasiedzenia". Naprawdę przyjemny motocykl zwłaszcza w zakrętach, inaczej rozmieszczony środek ciężkości można odczuć na pierwszym winklu :) Aczkolwiek promień skrętu ma nieporównywalnie większy niż naked, co może zaskoczyć przy pierwszym "podwórkowym" nawracaniu ;p

OOO Arturku gratulacje :) kiedy podjedziesz się pochwalić ?

niechaj się spisuje maszynka :)

W przyszłym tygodniu jak tylko znajdę chwilę to podjadę na zakupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.