Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Serwis Mysłowice


Aro85

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrego mechanika z Mysłowic do mojego cbx-a.

Problem z gaźnikami, ciężko pali, spada z obrotów itp. Mnie już brakło pomysłów co to może byc i muszę oddac moto do naprawy ale wiadomo jak jest z tymi "mechanikami" ciężko o kogoś kto naprawde ma pojęcie o tym co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli chodzi o Mysłowice to polecam Moto-Garage Grzegorz Dudek

Tu masz link do ich strony

moto-garage.com.pl/

Znajdują się na giełdzie w Mysłowicach. Ogólnie Panowie znają się dobrze na fachu plus duże doświadczenie, co prawda ceny do najniższych na Śląsku nie należą, ale wiedzą co robią i robią to dobrze, przynajmniej masz spokój, że jak oddasz moto to nic ci nie schrzanią, a gdy cokolwiek będzie potrzebowało poprawki to będzie to poprawione, a moto zrobione na zicher. Wiem ze swojego doświadczenia.

Jeszcze mogę polecić chłopaków z Sosnowca. www.modbikechoppers.pl/ Na ich stronie masz wszystko napisane, co i jak. Zajmują się naprawami i profesjonalną przeróbką motocykli, a ich robota to pełna profeska oraz bardzo przystępne ceny.

Tak więc do wyboru do koloru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym serwisie na giełdzie już byłem, oddałem gaźniki przed świętami, minęły dwa tygodnie i nikt nawet do nich nie zajrzał. Trochę nie rozumiem takiego podejścia bo jak nie maja czasu to po co każą przywozic coś do zrobienia. A ja potem czekam jak głupi aż zrobią, co telefon do nich to słyszę, nie jeszcze nie zajrzałem do nich.... a na domiar złego gada mi że jedzie na zlot jakiś w czwartek i piątek i nie bedzie robił nic.... Wkurzyłem się wkońcu i wziołem części zpowrotem,

Może i maja pojęcie o robocie ale podejście do klienta fatalne.

Jest serwis w k-ce ap-moto, opinie maja bardzo dobre i predewszystkim czas napraw jest krótki ale niestety nie zajmują sie 30-to letnimi sprzętami za to dali mi namiar na kogoś kto robi takie starocie.

Zadzwonie jeszcze do tego sosnowca zobaczę co powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego przyszedł sezon i serwisy zawalone są robotą. Nie wiem jak było w twoim przypadku, dlatego się nie wypowiadam, ale zgodzę się, że jak nie ma się możliwości przerobowych to powinno się o tym klienta poinformować krótko i na temat. Wtedy wiedziałbyś co robić , a nie czekał na nie wiadomo co. Co do chłopaków z Sosnowca to dzwoń śmiało, tak jak pisałem ceny i robota OK, sprawdź tylko czy będą mieli czas zająć się twoim baikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem, że mają dużo do roboty ale niech poinformują albo umawiają się na jakiś termin a nie że oddajesz moto i czekasz 2 tygodnie po czym okazuje się że nikt nie miał czasu sie nim zając.

Oni tak jakby sobie robili zapas roboty a klient... niech czeka a co tam. Tak się nie robi chyba.

Dobra skontaktuje sie jeszcze z sosnowcem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do mnie - ok. Imielin

a dasz rade to zrobic, gaźniki wymagają regeneracji bo chyba już luzy na ośkach są, różne pozimy paliwa itp. itd. Moto ciężko pali jak ciepły, spada z obrotów i gaśnie albo trzyma wysokie obroty, nie da się nawet zsynchronizowac bo jak ustawisz na wolnych to po przegazowaniu wszystko się przestawia.

Pytam bo już byłem u kilku mechaników ale nic konkretnego nie zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie da:) jestem w stanie dorobic dowolna tulejke, dotoczyć, wyfrezować.

Dorobic dysze, mam tez dostep do Dynojet.

Oprocz tego standardowo wakuometry z mozliwoscia sprawdzenia szczelnosci zaworów.

Jeżeli sie nie rozbierze to sie nie wie co jest w srodku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiś namiar do siebie i kiedy byś się mógł ewentualnie zając moto bo nie ukrywam zależy mi troche na czasie i żeby ktos zrobił to raz a dobrze a nie tak ci z mysłowic że po 2 tygodniach nawet nikt nie zajrzał do moto.

jest jeszcze jeden problem z nim mianowicie taki że po przejechaniu kilku km nie da się uruchomic silnika zaraz po tym jak go zgasze, efekt jest taki jakby nie było prądu ledwo kręci a jak postoi kilka minut to normalnie odpala i rozrusznik kręci normalnie.

Aha i gdzie by trzeba dotarczyc moto bo nie wiem czy dojadę nim gdzieś dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.