Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Motocyklowy Turawa 2012 w dniach 18-20 maja


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę to wjazd "tylko" 60 zł. dla motocyklisty a ile "plecak" ?

Wjazd wygląda następująco:

- Kierownik: 60zł

- Plecak: Free

- Kierowniczka: Free

- Wejście pieszo: 25zł.

Inne dodtakowe koszty związane z napojami wyskokowymi itp w własnym zakresie :D

Plan do wglądu na naszej stronie

http://wrm.org.pl/plan-zlotu-w-turawie

Zapraszamy.

P.S.

Sorki za opóźnienia w informacji ale przy tym nawale obowiązków ziwązanych z organizacją imprezy temat trochę uciekł.

Mam nadzieję że wszystko nadrobimy na przełomie dwóch najbliższych dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jadąc z plecakiem możecie ustalić że dzielicie się kosztem wjazdu....

kochana .

nie o to chodzi.

nie kazdego stac na taki wydatek.

ja juz niejeden raz narazilem sie moim znajomym ktorych wyciagnalem na rozne zloty gdzie byl wjazd za podobne pieniadze i do dzis mi tego nie wybaczyli.

jak ktos zarabia 1500 to nie wyda 60 pln na wjazd ,bo tyle kasy kosztuje pellen zbiornik paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest chore żeby motonita płacił za wjazd na taką impreze...

To zrób za free z takim składem kapel - na pewno przyjedziemy i też z miłą chęcią się pobawimy

zamiast latać jak mucha w latarce podczas trwania imprezy, żeby organizacyjnie było wszystko ok.

i każdy kto przyjechał był zadowolony.

kochana .

nie o to chodzi.

nie kazdego stac na taki wydatek.

ja juz niejeden raz narazilem sie moim znajomym ktorych wyciagnalem na rozne zloty gdzie byl wjazd za podobne pieniadze i do dzis mi tego nie wybaczyli.

jak ktos zarabia 1500 to nie wyda 60 pln na wjazd ,bo tyle kasy kosztuje pellen zbiornik paliwa?

Sz. P. VictoryMP.

Ja już kiedyś prosiłem Cię, żebyś zrobił coś podobnego w temacie zlotu za free.

Nawet chyba proponowałem Ci pomoc. Jakoś do dzisiaj nie udało Ci się NIC zorganizować.

Ogólnie nie chce wchodzić w dalsze dyskusje na temat cen bo wiem, że i tak nie wygram z dziećmi neostrady.

Najlepiej jest siedzieć za klawiatura i narzekać nic nie robiąc, a jak już ktoś coś zorganizuje

to jest wielka obraza, że za drogo itp itd. i nie chodzi mi tutaj o ten konkretny zlot tylko

o wszystkie, które są organizowane na około. Przecież chyba nikt nikogo na siłę na takie imprezy nie ciągnie,

więc jeśli się nie podoba to nie jadę i tyle, ale tematu zbędnymi opiniami nie zaśmiecam.

Wiem że zaraz napiszecie że forum jest po to żeby wyrazić Swoją opinię itd.

Ok zgadzam się ale pod jednym warunkiem - niech ta opinia będzie poprostu konstruktywna a nie tylko jakieś biadolenie.

Komentować dla samego skomentowania to chyba trochę bez sensu.

Zgodzę się, że koszt wjazdu nie był niski jednak dlaczego Wszyscy skupiają się na cenie wjazdu

nie patrząc na to co w tej Cenie jest zawarte. Jak by nie patrzeć wystąpiło 10 kapel i to chyba nie byle jakich????

Średnia wychodzi 6zł/koncert????? Czyżby to było tak dużo patrząc na ten skład, który wystąpił????

Nie wliczam w to atmosfery która była na zlocie, bo ta była bezcenna i za to nie zapłacisz kartą Master coś tam.

Mam nadzieję, że Ci którzy byli będą dobrze wspominali spędzony wspólnie czas

i do zobaczenia za miesiąc na Dzierżnie - WooeReMka 2012 już niebawem bo w dniach 15-17.06.2012r.

gdzie szykujemy równie zacną imprezę :D

Szczegóły do wglądu na naszej stronie: http://www.wrm.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie złościsz się na VictoryMP :) Tak jak ja mieszka w Radzionkowie a tam Big Cyc i nie tylko można posłuchać 02.06.2012 za darmo http://www.dniradzionkowa.pl/ ;)

A tak poważanie to ja byłem i bardzo mi się podobało ! W cenie wstępu każdy otrzymał blachę, koszulkę, piwo i naprawdę fajne koncerty, oraz miejsce do spania :) a widziałem, że niektórzy potraktowali to dosłownie i nie potrzebowali nawet namiotu :) Nie słyszałem aby ktoś kto tam był narzekał :) Widziałem za to naprawdę sporo ludzi, którzy bardzo dobrze się bawili :)

Osobiście bardzo polecam i na pewno będę tez na Dzierżnie - WooeReMka 2012 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cieszę się, że dobrze się bawiłeś, bo po to właśnie ta impreza była zorganizowana. :D

W cale się nie złoszczę tylko wyrażam Swoją opinię bo co roku jest to samo biadolenie

i przeważnie są to Ci sami goście, po prostu mam już tego dość :ph34r:

Piszę po to aby uzmysłowić kilku osobom, że my nie dysponujemy budżetem jaki ma miasto

- notabene pieniądze pochodzą chyba od podatników???? Całość organizujemy w związku z pasją,

wokół której się skupiamy, traktując to jako odskocznię od dnia codziennego. Każdy z nas ma na

co dzień inne zajęcia, z których się utrzymuje, a mimo to raz do roku hobbistycznie poświęca swój

prywatny czas na organizację imprezy typu zlot czerpiąc satysfakcję z tego że jest to zajebista

reklama dla organizatorów czyli danego klubu lub stowarzyszenia organizującego imprezę

(przynajmniej taka jest moja filozofia i podejście do organizacji zlotu).

Jakby na to nie patrzeć - mam nadzieję że się ze mną zgodzisz - to akurat BIG CYC w wykonaniu

zlotowym w kameralnej atmosferze był chyba o wiele lepszy niż taki standardowy na pierwszym

lepszym koncercie z miasta gdzie wokół masz jeszcze tysiące innych ludzi często niegrzeszących

inteligencją. Z resztą rozumiem że będziesz miał okazję porównać oba koncerty - spotkamy się

na WooeReMce to pogadamy.

Po prostu czytając takie komentarze j.w. odechciewa się na wstępie.

Na szczęście w rzeczywistości jest to tylko mniejszość i już na zlocie gdzie jednak większość

docenia włożony trud w i poświęcenie o wszystkich tego typu bzdurach można zapomnieć :P

Ale co nas nie zabije to nas wzmocni :D

LwG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarz zgadzam się z Tobą więc nie musisz mnie przekonywać :) Organizowałem parę imprez i wiem jaki to miód :) Zapewniam Cię jednak było warto a Wasz trud naprawdę docenia wielu ludzi !

Co do Skiby to gdyby dał takiego czadu jak u Was to chyba parę osób dostało by lekkiego zawału :)

Nie powinienem się wypowiadać, ponieważ zaczynam dopiero przygodę z motocyklem po bardzo długiej przerwie i tak naprawdę mało jeszcze widziałem. Bezstronnie mogę jednak powiedzieć, że potrafiliście stworzyć atmosferę i bardzo profesjonalnie wszystko przygotować. Moim zdaniem było warto wydać wiele więcej, żeby tam być :)

Uważam jednak, że nie warto roztrząsać czy coś jest drogie czy tanie, ponieważ nigdy nie będzie drogie czy tanie dla wszystkich. Nawet gdyby coś kosztowało parę złotych, ktoś może chcieć wydać je inaczej a że sobie przy tym pomarudzi :) Nie odbieraj mu tego prawa :) My Polacy uwielbiamy marudzić :) Zresztą nie wypominając Ci Ty też troszeczkę, odrobinkę, tak tyciu tyciu marudzisz o to marudzenie :)

Podsumowując kto był raz jak ja pojawi się zapewne ponownie bez względu na koszty ponieważ potraficie robić naprawdę fajne imprezy :) I to chyba jest w tym najważniejsze :) LwG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) My Polacy uwielbiamy marudzić :) Zresztą nie wypominając Ci Ty też troszeczkę, odrobinkę, tak tyciu tyciu marudzisz o to marudzenie :)

;) Jak się spotkamy to pogadamy :P

P.S.

Poniżej linki - może ktoś tam się gdzieś odnajdzie jak miał parcie na szkło: :D

http://tvp.info/wiadomosci/wideo/20052012-1930/7216791 - ok 5min.

http://www.tvp.pl/opole/informacja/kurier-opolski/wideo/20-maja-2012-r/7426518 - ok 10min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.