Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

GSXr 600 K1


Morys

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku chciałem się przywitać.

Temat teoretycznie przewijał się już 100 razy, ale... Tym razem Chodzi o troszkę coś innego. Mianowicie dostałem motocykl ( jak w temacie ). Fakt jestem już bardzo dojrzałym człowiekiem 40+. Problem polega na tym, że nie mogę owego motocykla sprzedać i kupić coś słabszego. Po prostu mam go i już. Moje pytanie jest następujące... Czy jest sens zacząć zabawę z tym oto sprzętem... Kiedyś, kiedyś smigało się jawkami, ale były to czasy zamierzchłe, a i ruch był wtedy 50 razy mniejszy. Czy jest sens blokować taki motocykl, przynajmniej na 2 - 3 sezony? Wiem, że póki co jest on dla mnie zbyt mocny i narowisty, aczkolwiek jak pisałem... Albo on albo nic :)

Z góry dziękuje za wyrozumiałość dla Oldboya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miło powitac :) Morys śmigam na tym samym tylko rok starszy :) moto bez problemu opanujesz nie jest to takie straszne :) a sprawa wypadów ma sie tak że do pozycji na sporcie trzeba sie poprostu przyzwyczaic, kwestia przejechanych km. Nie jest ona za dobra na turystyczne wypady długie lecz da sie przezyc :) pozycja staje sie ciężka i męcząca gdy sie jedzie z prędkościami 80-90 na autostradzie czy ekspresówce :) długie wypady na sporcie są fajne gdy się jedzie zwyklymi drogami a najlepiej krętymi :) w gory to jest bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dziadku - dasz radę - ale pampersy mogą się przydać ;)

Jak w ubiegłym roku przesiadłem się z jawki dandy 125 na gsx1250fa to przez tydzień wracałem do domu z taką miną że żona się pytała o co biega.

A ja po prostu miałem "pietra" jak na niego wsiadałem. Bałem się że mi wyjedzie mi spod .....

Na marginesie - też mam 40+ , więc z tym dziadkiem mogłem sobie pozwolić ;).

Teraz drugi sezon - podobno najgorszy dla motocyklisty - bo już się człowiekowi wydaje że wszystko wie i umie. Jedyna nadzieja w tym że instynkt samozachowawczy mamy większy.

Główna zasada na początek - na wyjazdy umawiaj się z grupą 125. Bo w grupie się małpi rozum włącza. A na czele zawsze największy "świr" jedzie (bo go inni blokują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jam 40+, a śmigam trzeci sezon. Zacząłoem od trampka, w zeszłym roku próbowałem BMW i ostatecznie oiadłem na XJR 1300.

Doswiadczenie mam żałosne,a przeciez sobie radzę! Mało tego, mam tyle frajdy, i taaakie plany, jakbym wrócił do nastoletnich czasów, hehehe.

Wszystko zależy od Twojego podejścia. Masz łeb na karku to będziesz czerpał kupę satysfakcji. Nam, wiekowym, łatwiej. Gołowąsy muszą gonić,

żeby dorównać nam doświadczeniem: )))))))

Trzymam kciuki i do zobaczenia, gdzieś tam, za horyzontem. My, zadowoleni i wyszczerzeni: ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.