Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Allegro


onajess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziękuję Panu za wiadomość.

Umowy zawarte za pośrednictwem Serwisu są wiążące. Obie strony zobligowane są do sfinalizowania transakcji.

Sprzedający jest zobowiązany do wydania przedmiotu na warunkach określonych w aukcji. Warunki te dotyczą zarówno ceny, jak i zgodności towaru z opisem zamieszczonym w aukcji.

Chciałabym również poinformować, że wiążącą ceną jest kwota określona w oknie "Aktualna cena".

Proponuję, aby raz jeszcze skontaktował się Pan ze Sprzedającym w celu sfinalizowania zawiązanej transakcji.

W przypadku dalszych problemów proszę o ponowny kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,

--

Katarzyna Oses

Zespół Allegro

No to nie pozostaje mi chyba nic innego jak zakończenie tej sprawy i zapomienie o felgach bo 360 zł nie bede za nie płaciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mu tego nie odpuscił za żadne skarby.

W swietle prawa zawarł umowe w której wyraźnie okreslił że sprzedaje 3 sztuki w cenie 2ch..

zwyczajny naciagacz i tyle

moze naciagacz ale popatrz na to z drugiej strony:

idziesz do sklepu po browary - dobry przykład żywca

cena sugerowana na puszce piwa to 3,59 , bierzesz 4pak, a przy kasie okazuje się ze kosztuje kolo 17zł. masz prawo albo placisz te 17zł albo nie kupujesz.

tak samo jest tutaj- masz wybór. cena była podana 3x120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze naciagacz ale popatrz na to z drugiej strony:

idziesz do sklepu po browary - dobry przykład żywca

cena sugerowana na puszce piwa to 3,59 , bierzesz 4pak, a przy kasie okazuje się ze kosztuje kolo 17zł. masz prawo albo placisz te 17zł albo nie kupujesz.

tak samo jest tutaj- masz wybór. cena była podana 3x120zł

ale to nie jest tak jak myslisz bo... zanim sfinalizujesz transakcję to widzisz cene i oferte tak? czy nie?? TAK!!! wiec masz czas zastanowic sie czy bierzesz czy nie?? cena jest napisana i nazwa tez tak? wlasnie! wiec jesli widzisz oferte i cene to zarowno jest to wiazace dla sprzedawcy jak i kupujacego! i jesli jesl napisane 3 w cenie dwoch to trzy w cenie dwoch a nie trzy w cenie 120 za sztuke! gdyby nie bylo napisane w tytule "trzy w cenie dwoch" to koles moglby sie rzucac a tak oferta jest wiazaca co do ceny 120zł za sztuke jak i to co jest napisane w tytule!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byś zrobiła ? :D ja bym popuścił :P

Bad... mnie takie cos irytuje wrecz! glupi przyklad... mojego profesora z p.c. :) pamietasz ta akcje z autostrada krakow katowice? nie zaplacil bo byla nie skonczona! i nie mieli prawa pobierac za nia oplat! a pobierali i nikt sie nie stawial i placili jelenie :D a on sie postawił i wygrał!!!! wiec to jest najlepszy dowod na to ZE SIE DA!!!!!! :)

co byś zrobiła ? :D ja bym popuścił :P

Ty bys popuscił... jaaaaaaaaaasneeeeeeeeeee :D:P jakbys chcial miec fele za 240, a nie za 360 to też byś sie rzucał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już sie zadeklarowałam jak wyśle mi tą fele jakaś felerną to wtedy pojadę do tego wrocka i będziemy inaczej gadac ;) .

Bad to może przejedziesz się do wrocka po 4 a ja Ci zapłace za 3 w cenie dwóch :>??

Właśnie nadeszła odpowiedz od Allegro na moje zapytanie co oni rozumieją poprzez opis 3 w cenie dwóch :

"Witam.

Między Panem a Sprzedającym została zawarta prawnie wiążąca umowa kupna-sprzedaży, która zobowiązuje Państwa do jej finalizacji na warunkach określonych w opisie aukcji.

Jeżeli Pana Kontrahent nie dotrzymuje tych warunków, zachęcam do wyjaśnienia sytuacji bezpośrednio ze Sprzedającym za pomocą naszego Centrum Sporów.

W tej sytuacji proszę skorzystać z formularza dostępnego w zakładce Moje Allegro > Moje konto > Spory transakcyjne: Nowy spór.

Po wpisaniu numeru aukcji, nazwy Kontrahenta oraz potwierdzeniu odnośnikiem "Dalej" należy wybrać ścieżkę Jestem Kupującym > Inny temat (zgłoszenie od Kupującego) i opisać zaistniałą sytuację.

Jeśli nie uda się Państwu dojść do porozumienia za pośrednictwem sporu, proszę o przekazanie go administratorom Serwisu. Po 30 dniach spór jest zamykany automatycznie, będzie Pan mieć jednak 30 dni na przekazanie go. Wówczas proszę kliknąć w ikonę obok statusu "Nierozstrzygnięty (zakończony po 30 dniach)".

Pozdrawiam serdecznie,

--

Katarzyna Oses

Zespół Allegro "

I dlatego nie chce mi się w to bawić ja felgi potrzebuje praktycznie na "gwałt" a zanim do czegoś dojdą to ja dalej będę z autem w garażu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no śmierdząca ale Daniel tak jak mówię potrzebuje tylko jednej felgi (a że jak myślałam trafiła się okazja to zamówiliśmy wszystkie 3 ) i nie chce mi się w to bawić czekać jakiś czas co oni z tym poczną itd ... A co do zadowolenia to brak słów też mam takie wrażenie ze prowadzimy konwersację z Botem a nie człowiekiem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.