Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc przy wyborze


Malina06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu zastanawiam się jaki motocykl zakupić, na początku zastanawiałem się nad 600cc lecz rozmawiając ze znajomymi i czytając różne fora uznałem, że to jeszcze nie dla mnie. Zastanawiam się nad zakupem 125 a dokładnie Aprilia czy moglibyście mi ocenić ten model :) ?

http://otomoto.pl/ap...i-M3060274.html

http://otomoto.pl/ap...a-M3070989.html

motocykl będzie służył mi do jazdy miejskiej, myślałem też nad zakupem Kawasaki ZXR400 czy jest to dobry pomysł ? Czytałem, że jest problem z częściami do niego prosiłbym o ocenę tego modelu http://otomoto.pl/ka...l-M3074359.html

nie rozumiem tylko osoby która pisała, że ta Kawa jest agresywniejsza od cbr600rr :D pisze, że sprzedaje bo jest zbyt mocny dla niego a następnie, że idealny dla początkujących, raczej go sobie odpuszczę bo jest zbyt daleko lecz czy jest sens szukać 400?

Może doradzicie mi jaki motocykl poszukiwać w cenie do 6k.

Wcześniej jeździłem etz 251 lecz szukam teraz motocyklu ze sportowym charakterem.

Proszę o pomoc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek? wzrost?

125 jest raczej maly motocyklem, wiec moze byc dla Ciebie jesli jestes wysoki niewygodny.

dodatkowo rs125 to dwusów, na poczatek lepiej 4sów - jakas 500, lub 600 z mala moca.

400 to w naszym kraju rzadkość, wiec z cześciami nie zawsze jest łatwo.

ciezko cos dobrać, gdyż każda sportowa 600tka ma minimum 100KM.

dla czlowieka z olejem w glowie jest to moc do opanowania.

przyklady: cbr f2/f3

Dembis gs i cb 500 jest motocyklem sportowym?;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się będę wymądrzał jak się na tym nie znam?

Ten ze Stanów leżał na obu stronach, z resztą wiem, że z USA zwożone są kastraty po straszliwych przejściach.

Do białego (ohydny poza wszystkim) na moje niedoświadczone oko dodaj jeszcze 100k przelotu i spytaj skąd tak poprzecierane mocowanie główki ramy - to znajomy zza pleców się wymądrza:)))

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wymiana napędu + zębatki to koszta kolo od 500zł do 1000zł. (nieorientuje sie ile kosztuje łancuch do f3, do xx najlepszy 600zł)

2 troszke male zdjecia, znawcom f3 nie jestem, chyba ok?

niech ktos inny sie jeszcze wypowie.

f3 dobry sprzet, mocny wiec uwazaj zeby sobie nie zrobic kuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.