Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siemandero


Świst

Rekomendowane odpowiedzi

WItam ...

Mam na imię Damian (24l),pochodze z Sosnowca msn-wink.gif ktorego tak nie nawiadzą sąsiadujace miasta Śląskie lol.gif .Pracuje na kopalni jako elektryczny ryl msn-wink.gif tak tak "ciągne kabla"(KWK Mysłowice Wesoła) biggrin.gif ,interesuje się kulturystyką ale tylko amatorsko szalu nie ma smile.gif.Na forum trafiłem przez przypadek,czytając mnóstwo tematów pt."co na pierwszy motocykl" i tutaj zaczynały się problemy, najpierw miał to być Gs500f ,później rozkmina nad Banditem 600s, aż w końcu zakochałem się w Kawasaki er-6f i takowy model jutro jadę oglądać z mechanikiem :wub:.Cały strój już posiadam co prawda nie jest to najwyższa półka ale na początek mam nadzieje ze starczy:] http://imageshack.us...jcie0032bj.jpg/ .Jeżeli chodzi o prawko niestety nie udało mi się skończyć kursu w tamtym sezonie (zostały 2h do wyjeżdżenia i umówienie się na egzamin) ale jestem pozytywnej myśli że uda się to w tym jak najszybciej.Tyle o mnie mam nadzieje że za bardzo nie zamuliłem smile.gif

Pozdrawiam serdecznie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

tez nie dawno bylem w twojej sytuacji co kopić gs'e, bandziora 650s, er5 tez mi wpadła mi w oko ale już mam spokoj z dziennym wchodzeniem na aukcje i przeglądaniem ofert :wacko:. Od 2 michow jestem szczesliwym posiadaczem cbf 500 i jestem bardzo zadowolony z niej :wub: . Co do prawka tez nie wyrobilem ale juz jestem zapisany na egzamin w Tychach i mam 12 kwietnia :( bede probować to przyspieszyć bo Czewa jest 15

powodzenia w zakupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nakręcam pierwsze metry :blink: a tak na poważnie czeka w garażu na rejestracje :angry: dokumenty przetłumaczone zainkasowali 130 zł :mellow: ,przegląd jutro dobieram i zacznie się zabawa z urzędnikami...

Spoko, bez spiny. To oni są dla Ciebie, nie odwrotnie. Jak masz komplet dokumentów, zawierających wszystkie niezbędne informacje, to mogą Ci nagwizdać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sobie sam moją sprowadzałem,także wiedziałem,że umowę trzeba sobie napisać dwujęzyczną,żeby kasy niepotrzebnie nie wydawać,a w miejskim dopytałem,czy coś tłumaczyć,to babka machnęła ręką i poszło.Ja niepotrzebnie wykupiłem za 40 czerwoną tablicę na 1 dzień,żeby przegląd zrobić.Koleś ze stacji powiedział,że trzeba było pożyczyć tabulę od kolegi i przygnać na przegląd.Następnym razem będziemy wiedzieli co i jak,hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie człowiek się uczy na własnych błędach,teraz priorytet zdać to prawko :( ,wstyd się przyznać ale nieprzyjemnie mi się jeździ bez i nie będę tego dłużej praktykował , kusi jak cholera ale jednak wole mieć czyste sumienie :) a po zdaniu przyjdzie czas na kupno tych crash padów i prawdziwą naukę jazdy :ph34r: (fajna ta emotka :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.