Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

chciałbym wstąpić do klubu motocyklowego


szakal24

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wstąp do klubu przyjaciół myszki Micki :D:D - jest to łatwe, szybkie i na pewno bezpieczne :P

pod warunkiem, że Myszka nie jest nimfomanką lub grubym chłopem podającym się za nią.

Co do kolegi, który chciał wstąpić do klubu - domyślam się, że niedawno zakupiłeś R6 tak jak niedawno zacząłeś "kochać" motocykle. Zanim jeszcze raz zadasz pytanie delikatnie mówiąc "pozbawione sensu" bo oznacza tylko tyle, że nic nie wiesz z szeroko pojętej tematyki motocyklowej najpierw poczytaj trochę, obejrzyj filmy, poszperaj na google. Sam przyznasz mi w końcu rację, że pytanie "gdzie jest klub motocyklowy bo chciałbym do niego wstąpić" uznasz za "lekko dziwne"

pozdrawiam i życzę powodzenia w lekturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem, że Myszka nie jest nimfomanką lub grubym chłopem podającym się za nią.

Co do kolegi, który chciał wstąpić do klubu - domyślam się, że niedawno zakupiłeś R6 tak jak niedawno zacząłeś "kochać" motocykle. Zanim jeszcze raz zadasz pytanie delikatnie mówiąc "pozbawione sensu" bo oznacza tylko tyle, że nic nie wiesz z szeroko pojętej tematyki motocyklowej najpierw poczytaj trochę, obejrzyj filmy, poszperaj na google. Sam przyznasz mi w końcu rację, że pytanie "gdzie jest klub motocyklowy bo chciałbym do niego wstąpić" uznasz za "lekko dziwne"

pozdrawiam i życzę powodzenia w lekturze.

Trochę nie bardzo rozumie dlaczego masz jakieś dziwne problemy co do np niedawnego zakupu R6 sam takowy posiadam i całkiem niedawno kupiłem może z tym kochanie motoryzacji było tylko inaczej ale tak czy inaczej trochę mnie grzeją takie dziwne teksty chodz gościu trochę tez się ośmiesza z klubem mając jak widać dostęp do internetu ale można było go w inny sposób sprostować a nie wrzucając wszystkich posiadaczy r6 do jednego wora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda w grupie ze swoimi barwami na kamizelkach w czasie parady to fajna sprawa a dobry klub jest wiele wart ale......

Myślę jednak że zanim się zdecydujesz , to polataj trochę po zlotach i obserwuj zachowanie , relacje ale przede wszystkim podejście "wyjadaczy"(pełne barwy na kamizelkach) do tych ze skromniejszymi napisami na plecach . Popatrz czy na pewno są kumplami i pomyśl że te pełne barwy będziesz miał po kilku latach . Popatrz też na strony klubów czy nie jest przypadkiem tak że na fotkach z imprez są ciągle te same osoby -wąska grupa- a reszta gdzieś dalej osobno .

Dopiero wtedy decyduj (lub nie) czy chcesz na to płacić składki , poddać się rygorom zasad i ile to wszystko ma wspólnego z Twoim wyobrażeniem motocyklisty.

Ja tak zrobiłem i to co zobaczyłem nie przypadło mi do gustu a nawet uważam że powstawanie wielkiej ilości klubów (w ostatnich latach ) mocno obniżyło ich jakość.

W efekcie wybrałem wolność ale nie chcę Ci niczego sugerować bo może trafiłem na takie "niedorobione" towarzystwo . Może trafisz na wartościowych ludzi i kluby .

Najpierw ich sprawdz bo to nie Ty masz być dla nich ale oni (klub) ma być dla jego członków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.