Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

w Batorym kostucha zabrała motocyklistę...


Pioter Chorzów

Rekomendowane odpowiedzi

Gęsto od wypadków, mam nadzieję, że chociaż jeden przeczyta i zastanowi się następnym razem jak daleko odkręcić manetkę. Sezon się kończy więc jest cała zima na przemyślenie ale znając życie już na wiosnę znowu pojawią się takie tematy oby jak najmniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucę coś ze swojej twórczości nic to nie da ale uczcić można i najbliżsi i tak zawsze będą pamiętać

Nie dokończone

W słowach zawarta treść istnienia...

Niebytu sięgnąć dna...

W niemym krzyku martwych ust...

Zakrzepły..

Słowa otuchy...

Zbielały oczy...

Tchu brak...

To nic...

Spij..

I stojąc nad kamienistym urwiskiem....

Jeden krok do wolności...

Odwaga...

Strach...

Co wybrać...

Ciemność życia...

Jasność drugiej strony...

Krok maleńki...

Jak...

Tylko w słowach Twoich sens...

Tylko w Tobie nadziei odkupienie winy...

Ile zła by dobro mogło żyć...

Zatracić dusze tak łatwo...

Wiary jutra...

Brak...

Pytam po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to fakt,musimy bardziej uwazac,mam zdjecia moto(nie jest piekny widok)naprawde prosze wszystkich motomaniakow aby uwazali na siebie - za duzo nas odeszlo w tym roku ,,sezon sie konczy pogoda niby ladna ale opona i asfalt zimny ,przyczepnosc mniejsza,,niech ten rok bedzie przestroga dla nas wszystkich na nastepny sezon,kondolencje dla rodziny tragicznie zmarlego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie rodzinie współczuć, Wiecie, co z tą dziewczyną, co z nim jechała?

No właśnie.Gapie z którymi rozmawiałem twierdzili że jechała z nim dziewczyna którą zabrało pogotowie. W komunikatach prasowych nic się o niej nie wspomina. Ja też tam żadnej dziewczyny nie widziałem co prawda jak z daleka zobaczyłem jak to wygląda to bliżej już nie chciałem podchodzić Trochę to dziwne bo z reguły w takich wypadkach bardziej obrywa pasażer.Koleś miał na imię Olaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam moze niewiele o wypadkach wiem ale z tego co sie słyszy, czyta to jednak pasażer bardziej cały z takich wypadków wychodzi, jeśli o całości można mówić..

Bo ja czytając takie wieści jednak cały nie wychodzę.. przynajmniej do następnego słonecznego ranka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.