Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odszkodowanie szpitalne a brak policji


Gość Mr.Cookie

Rekomendowane odpowiedzi

Darku ale z jaka polisa ? Ktora polise mam brac ze soba ? Skoro to ubezpieczenie na zycie :)

rozbrajasz mnie :D

Ubezpieczony w warcie jestem. Biore wypis w lapy ? i dreptam do nich ? Oni pewnie beda zadawac mase pytan ?

Co mowic ?

jak chcesz to powiedz, że patelnią od baby dostałeś i się połamałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to bedzie mialo rece i nogi skoro na kartach w szpitalu mam ze polecialem na moto ?

Nie wiadomo jak ze zdrowiem do konca bedzie, jak to ma wygladac... zeby potem nie bylo cyrkow...

Ale chyba wydaje mi sie ze polisa na zycie obejmuje nie wazne z jakiego powodu pobyt w szpitalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na karcie informacyjnej powinieneś mieć zaznaczone, że leczenie w związku z wypadkiem komunikacyjnym, poza tym to nie ma znaczenia- jeśli masz ubezpieczenie na życie, to odszkodowanie należy Ci się jak psu buda, nawet jak skręcisz kopyto po pijaku.

Jeśli jesteś poszkodowanym w wypadku, to możesz również starać się o odszkodowanie z OC sprawcy... no chyba, że wyłożyłeś się "samoistnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak masz juz wypis ze szpitala to wez z tym sie udaj do ubezpieczalni wypelnisz wniosek oni sobie zrobia xero wypisu i dadza na xero pieczatke potwierdzenia z oryginalem i dopilnuj sobie zeby Ci dali potwierdzenie ze zlozyles wniosek o odszkodowanie bo z jimi roznie bywa.....nastepnie przyjdzie Ci poczta lub zadzwonia odnosnie terminu komisji lekarskiej na ktora sie zglosisz.....jezeli miales w tej samej firmie ubezpieczenie nw to ubezpieczenia te sa laczone ze wyplaca Ci kase i tu i tu tylko przy jednej komisji....a jezeli miales nw w innej to tam tez zglos i tez wyplaca ale beda osobne komisje.......ja stracilem noge na moto (zostalem uderzony w plecy gdy stalem na swiatlach przez auto)wiec wiem co i jak bo sie duzooooooo nachodzilem po ubezpieczalniach itd......ale dalej smigam na ruskim z koszem hehe...jakby cos to pytaj a postaram sie odpowiedziec...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shreeeek - wariat z ciebie czasami nie wieże w to co piszesz.

Poszukaj jeszcze innych ubezpieczeń często gdy zakładasz konto,bierzesz kredyt lub ubezpieczenie na dom to dokładają zdrowotne też możesz skorzystać i nie zapomnij do ZUS-u uderzyć jakiś uszczerbek na zdrowiu pewnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No coz mozna by pomyslec ze temat zamkniety... Ale...

Nie dostalem jeszcze kasy za pobyt .

Papiery zlozone 24 pazdziernika, w piatke dowiedzialem sie ze potrzeba jeszzcze ksera prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego.Przy skladaniu papierow nic o tym nie mowili, To jakas kpina ! Znowu pewnie miesiac czekania. Omijajcie warte szerokim lukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NW niestety nie wzialem ;/ . Ubezpieczenie wlasne, no wlasnie tutaj jest szkopol, ze zlozylem do Warty wniosek o zwrot za pobyt w szpitalu, po 24 dnaich dostalem telefon, ze musze dostarczyc im jeszcze kopie Prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego z racji ze byl to wypadek komunikacyjny. Sprawa znowu sie przeciagnie. Ubezpieczenie pracownicze, a tutaj nie wiem czy to mam, wiesz co chwile przychodzily u nas zmiany w ubezpieczeniach, dostawalismy jakies poprawki do podpisow totalny syf w papierach. No nic narazie chyba musze czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.