Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurtka motocyklowa - co o niej sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Koniec sezonu tuż tuż, a ja jeżdżę w takich łachach w których nawet nie powinienem się pokazywać na ulicach.

Mam zamiar sprawić sobie kurteczkę, jednak nie chcą na nią wydać majątek.

Interesuje mnie kurtka raczej do 250zł.

Póki co wypatrzyłem sobie taką : http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-ochraniacze-podpinka-nieb-s-i1761887876.html

Co możecie mi o niej powiedzieć ? Warto czy może nie ?

Jeżeli widzicie lepsze propozycje w takiej kwocie- rzućcie linkiem. :)

Pozdro ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kurtkę tymczasowo z dwóch przyczyn. ;)

Po pierwsze mam moto które nie osiąga zawrotnych prędkości, a po drugie nadal rosnę, więc nie chcę wydawać 500zł i się w nią nie mieścić. :)

a przy zawrotnych prędkościach jakaś Ci pomoże ? ;) lepiej wydać te 500 zł i czuć się komfortowo podczas jazdy niż się męczyć, wyrośniesz to sprzedasz, dołożysz i kupisz jeszcze lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) lepiej wydać te 500 zł i czuć się komfortowo podczas jazdy niż się męczyć

A może chłopak nie ma tych 500 zł, żeby zmieniać co 1 rok kurtke? Potem srać się ze sprzedażą, na której zawsze się traci i zawsze nie w czas.

Kolego poszukaj - o ile się nie brzydzisz czy co tam - w sklepach 'second hand', np. na Zielonogóskiej w K-cach widziałem kiedyś 2 całe kombiki i kilka kurtek skórzanych. Ja jedną ze swoich kupiłem za 5 złoty, gruba czarna skóra i protektory na łokciach i ramionach, ktoś musiał się nie znać i wystawił taką cenę, a może pochodziła z nieboszczyka? nie mam pojęcia, dałem ją do czyszczenia i przeszycia, koszt 140 zł - cała kurtka 145 zł.

Każdy ci napisze, że na ciuchach najmniej się oszczędza i to jest poniekąd racja - jeśli dasz radę to tak zrób, ale jeśli masz ograniczony budżet to jesteś skazany albo na używki albo na chińskie podróbki. Ja osobiście polecam używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No jeżeli miałbym wybierać między chińskimi podróbkami a używkami,to oczywiście to drugie,ponieważ nawet taka używana kurtka posłuży Ci spokojnie na cały sezon. lepsze to niż bawełniana bluza,to racja. A dobrą skórzaną kurtkę kupisz wtedy,jak już przestaniesz rosnąć,taką która posłuży Ci przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.