Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

LwG


MadRat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mateusz, 21 lat, Bytom - student Politechniki Śląskiej, militarysta, wariat, albo raczej wariat,militarysta,student ;P

Jak na razie niestety tylko obserwator forum i pasjonat teoretyk ;)

Pieniążki odłożone już częściowo są, do sezonu jeszcze się dozbierają i jak tylko otworzą zapisy to zaczynam z prawkiem. Niestety obejmą mnie nowe przypisy, ale może i właśnie dobrze i przejdę oldschoolowo swoją przygodę z motorem, zaczynając od czegoś słabego ;)

Ból mój łagodzi to że i Shadowka i Virago występują w bardzo ładnych wersjach 125, a takie własnie mam preferencję.

Fanem prędkości nie jestem, a dźwięk przejeżdżających chopperów powoduje u mnie od zawsze ciary na plechach ;)

Z miejsca podbijam z pytaniem:

Kto z forumowiczów zamieszkuje okolice Bytomia - centrum - ok. ulic Olimpijskiej, Łużyckiej?

Szukam kogoś kto mnie przygarnie do moto wychowania w następnym sezonie, a przede wszystkim kogoś kto ma nadmiar miejsca, w którym można by trzymać maszynę.

Niestety garażu nie posiadam, a wolałbym dorzucić się do czynszu komuś na 2 kółkach, niż wynajmować samodzielnie, czy kombinować z kimś kto ma samochód i szerszy garaż.

A nóż widelec jest ktoś kto trzyma tylko moto w garażu ;)

LwG

Szczur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mateusz, 21 lat, Bytom - student Politechniki Śląskiej, militarysta, wariat, albo raczej wariat,militarysta,student ;P

Jak na razie niestety tylko obserwator forum i pasjonat teoretyk ;)

Pieniążki odłożone już częściowo są, do sezonu jeszcze się dozbierają i jak tylko otworzą zapisy to zaczynam z prawkiem. Niestety obejmą mnie nowe przypisy, ale może i właśnie dobrze i przejdę oldschoolowo swoją przygodę z motorem, zaczynając od czegoś słabego ;)

Ból mój łagodzi to że i Shadowka i Virago występują w bardzo ładnych wersjach 125, a takie własnie mam preferencję.

Fanem prędkości nie jestem, a dźwięk przejeżdżających chopperów powoduje u mnie od zawsze ciary na plechach ;)

Z miejsca podbijam z pytaniem:

Kto z forumowiczów zamieszkuje okolice Bytomia - centrum - ok. ulic Olimpijskiej, Łużyckiej?

Szukam kogoś kto mnie przygarnie do moto wychowania w następnym sezonie, a przede wszystkim kogoś kto ma nadmiar miejsca, w którym można by trzymać maszynę.

Niestety garażu nie posiadam, a wolałbym dorzucić się do czynszu komuś na 2 kółkach, niż wynajmować samodzielnie, czy kombinować z kimś kto ma samochód i szerszy garaż.

A nóż widelec jest ktoś kto trzyma tylko moto w garażu ;)

LwG

Szczur

siemka Szczur ja jestem z twojego rejonu konkretnie z knejfeldu okolice Walisa i Chopina dam ci dobrą radę nie szukaj garażu lepiej dołożyć kilka zł i na parkingu strzeżonym zostawić spokojniejsza głowa bo ostatnio miałem przykry w skutkach przypadek kumplowi z którym śmigaliśmy po całej Polsce perfidni złodzieje wytargali mu yamahę (virago) 535 właśnie z garażu który ma od 5 lat gość bardzo to przeżywa do teraz i ja też miałem tam trzymać swoją maszynę ale chyba miałem trochę więcej szczęścia niż on ja mam parking przy starej Biedronce na ul.Puławskiego stoi tam kilka maszyn a kosztuje to tylko 55zł takie jest tylko moje zdanie decyzja należy do ciebie powodzonka w zakupie maszyny pozdro MIKOŁAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Szczur witam motocyklistę ja jestem z twojego rejonu konkretnie z knejfeldu okolice Walisa i Chopina dam ci dobrą radę nie szukaj garażu lepiej dołożyć kilka zł i na parkingu strzeżonym zostawić spokojniejsza głowa bo ostatnio miałem przykry w skutkach przypadek kumplowi z którym śmigaliśmy po całej Polsce perfidni złodzieje wytargali mu yamahę (virago) 535 właśnie z garażu który ma od 5 lat gość bardzo to przeżywa do teraz i ja też miałem tam trzymać swoją maszynę ale chyba miałem trochę więcej szczęścia niż on bo poszły by razem ja mam parking przy starej Biedronce na ul.Puławskiego (na winklu) stoi tam kilka maszyn a kosztuje to tylko 55zł takie jest tylko moje zdanie decyzja należy do ciebie powodzonka w zakupie maszyny pozdro MIKOŁAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale parking strzeżony = stanie pod chmurką ;)

Wiadomo, że jak nic nie wyjdzie innego to tak to się skończy, ale na razie próbuję zapewnić lepsze warunku mojej przyszłej maszynie ;)

Swoją drogą miał zabezpieczony sprzęt jakoś dodatkowo, czy tylko luzem zamknięty w garażu?

Dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka nie pod chmurką na tym parkingu są normalne garaże zadaszone zamykane a cena jest taka sama przecież parking strzeżony nie znaczy pod chmurką ja nie trzymałbym swojej maszyny pod gołym niebem zimą jeszcze tak źle zemną niema wszystkie maszyny które tam stoją a kilka maszyn jest razem z moją są pod zadaszeniem zimą i latem i tak decyzja należy do ciebie do niczego cię nie namawiam.Swoją drogą motor co ukradli złodzieje był dobrze zabezpieczony i garaż też ciężko było dostać się do garażu ale jednak nie dla złodziei trudno stało się pozdro MIKOŁAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj, jeżdżę obok przynajmniej 3 razy w tygodniu, ale nie widziałem tych bud :D

Dzięki za info! Jeszcze popytam na Pułaskiego przy myjni ręcznej - ponoć jest kilka wąskich garaży akurat na moto i nie powinny być drogie, a tam mam bliżej ;)

W razie czego będę się kontaktował :)

Misal, Inżynieria Środowiska w Gliwicach.

W sumie to dzisiaj się dostałem oficjalnie na 3 rok :D

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.