Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ognisko w Chudowie 13.10.2011 r


Rekomendowane odpowiedzi

W drodze powrotnej bez przygód, w tamtą strone jak już niektórzy wiedzą kobite mi wymusiła i na całe szczęscie zjechałem już na trawe, chodnik i przystanek ocierając sie o samochód a dokładnie odbijając.

Kolanem wyrwałem jej cały zderzak - troche kolanko boli, ogólni poobijany. Boczek Hayki przerysowany... nie wiem jak ale po zderzeniu sie bokami ustałem na moto... Tak więc miejcie sie na baczności i uważajcie na siebie bo pomału ludziska już o nas zapominają.

Ale jak już mówiłem napisałem że bede to bede ! Tak więc po całym zdarzeniu kontynułowałem swoją wyprawe na chudów - tak łatwo sie mnie nie pozbędziecie ;)

Dzięki co poniektórym za dobre chęci i oferowaną pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Bastek Bastek :lol: dobrze żeś cały, a na siniaki to ci podmuchamy, acha... i jakiś nabiał sobie na to połóż - złagodzi nieco ból :P

i nie martw się ja też mam straty w sprzęcie - ale tym czterokołowym - jednej paniusi się moje lusterko spodobało :P

ps. czekamy na foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylam z kolega.. pierwszy raz bylam na takiej imprezie nie wiem czy u was to normalne ale widzialam jak koles uderzyl dziewczyne :z" byka:" nikt nie zareagował nawet potem sie dowiedzialam ze jest z tychow i to jakis THABEL widze ze tu jest .. nie wiedzialm ze na takich impraz moto mozna tez .. spotkac BABSKICH BOKSEROW. Z TEGO CO WIDZIALM LAZIL ZA NIA I JA MECZYL splawiala go ale ten uparty i w koncu ze chyba nie chciala sie umowic to.. ja uderzyl no gratulacje kolesiowi zycze.. i jego rodzicom pogratulowac jak go wychowali.. ja jestem za stara na takie imprezy .. i nikt nie zareagował.maskara!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylam z kolega.. pierwszy raz bylam na takiej imprezie nie wiem czy u was to normalne ale widzialam jak koles uderzyl dziewczyne :z" byka:" nikt nie zareagował nawet potem sie dowiedzialam ze jest z tychow i to jakis THABEL widze ze tu jest .. nie wiedzialm ze na takich impraz moto mozna tez .. spotkac BABSKICH BOKSEROW. Z TEGO CO WIDZIALM LAZIL ZA NIA I JA MECZYL splawiala go ale ten uparty i w koncu ze chyba nie chciala sie umowic to.. ja uderzyl no gratulacje kolesiowi zycze.. i jego rodzicom pogratulowac jak go wychowali.. ja jestem za stara na takie imprezy .. i nikt nie zareagował.maskara!!

Mam nadzieję, że ten wpis jest konfabulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam...

Ja tam nic takiego nie widziałam. Takie zachowanie nigdzie nie jest normalne, czy U WAS, czy U NAS. Nikt za nikogo nie odpowiada. Też nie należę do młodych, ale nie uważam, że jestem za stara na jazdę na motorze, czy na imprezy. Takie incydenty mogą się zdarzyć na każdej imprezie. jak widziałaś, to mogłaś zareagować, albo nagłośnić sprawę, to ktoś by zauważył. Było ciemno, a jeżeli coś takiego było to mogłaś ryczeć na głoś. Na pewno tego nie zrobił w zwolnionym tępie, żeby mogli wszyscy widzieć. Zachowania nie pochwalam, ale nie możesz zaraz pisać, że "NA WASZEJ IMPREZIE". Dobrze, że nie chodzi o mecz piłki nożnej...

Ja się bawiłam bardzo dobrze, kiełbacha smakowała, ludziska super....... WIELKI SZACUN dla ludzi, którzy wracali w deszczu... LEWA W GÓRĘ....

To co za tydzień ognicho pożegnalne???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam...

Ja tam nic takiego nie widziałam. Takie zachowanie nigdzie nie jest normalne, czy U WAS, czy U NAS. Nikt za nikogo nie odpowiada. Też nie należę do młodych, ale nie uważam, że jestem za stara na jazdę na motorze, czy na imprezy. Takie incydenty mogą się zdarzyć na każdej imprezie. jak widziałaś, to mogłaś zareagować, albo nagłośnić sprawę, to ktoś by zauważył. Było ciemno, a jeżeli coś takiego było to mogłaś ryczeć na głoś. Na pewno tego nie zrobił w zwolnionym tępie, żeby mogli wszyscy widzieć. Zachowania nie pochwalam, ale nie możesz zaraz pisać, że "NA WASZEJ IMPREZIE". Dobrze, że nie chodzi o mecz piłki nożnej...

Ja się bawiłam bardzo dobrze, kiełbacha smakowała, ludziska super....... WIELKI SZACUN dla ludzi, którzy wracali w deszczu... LEWA W GÓRĘ....

To co za tydzień ognicho pożegnalne???????????

bo bylam tam pierwszy raz... nigdy nie uczestniczylam w takich imprezach fakt podobalo mi sie ale mysle ze powinno sie ten temat poruszyc bo nastepnym razem moze podejsc do ciebie i ciebie uderzyc .prawda ciemno bylo i to byly ulamki sekundy ale takich jak najmniej na imprezie. no ja naszczescie nie zmoklam :)milo bylo poznac nowych fajnych ludzi: i chyba do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..... Ja była, ale nie widziałam. Niestety. Jak by było inaczej, to Thabel może by nie miał dylematu o życiu...... Przypuszczam, że jak by się zrobiło wtedy trochę szumu... no ale nie ma co się nad tym zastanawiać..... Mam nadzieję, że już tego nie zrobisz. Pozdrowionka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.