Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

nie ładne dźwięki z silnika :(


maniek7v7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zaliczyłem mały wypadek mianowicie wyleciałem z drogi i wjechałem na wysoki krawężnik moim gixxerem czego wynikiem bylo przelecenie przez kierownice a moto pokrzywione lagi i male ała z plastikami ale nie o to chodzi. Po tym wypadku po odpaleniu silnika słychac stuki jakby cylindry spotykały sie z zaworami. Moto jest w serwisie maja to obejrzec ale ja bym chciał mniej wiecej sie dowiedziec juz teraz co to moze byc i dlaczego sie to stalo :( Pozdrawiam Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał zgasnąc bo motocykle tego typu sa wyposazone w czujnik przechyłowy i wrazie przewrotki silnik sam gaśnie (zeby nie pracował np w pozycji w której smok pompy nie zaciągałby oleju tylko powietrze)

Jeżeli dźwięki masz z góry to napewno nie panewki. Znam przypadek kiedy w motocyklu którego silnik pracował na wysokicch obrotach i nagle w wyniku dzwona zatrzymał sie.. poszedł rozrzad.. nagłe przeciązenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal87sc

No mi sie moja cbr tez polozyla bo nie u3malem jej na nodze :wacko: i 3małem ją do konca ale wiadomo nadgarstek sie wygiął i obroty poszly w góre wiec lekko ją polozylem ale zanim zgasla (czujnik polozenia) to przez chwile byly wysokie obroty na boku.... mam nadzieje ze nic jej nei jest :o:o:o:O:O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie moja cbr tez polozyla bo nie u3malem jej na nodze :wacko: i 3małem ją do konca ale wiadomo nadgarstek sie wygiął i obroty poszly w góre wiec lekko ją polozylem ale zanim zgasla (czujnik polozenia) to przez chwile byly wysokie obroty na boku.... mam nadzieje ze nic jej nei jest :o:o:O:O:O

Źle się czyta Twoje posty. Zacznij używać przynajmniej wielki liter, bo nie "wy3mam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie moja cbr tez polozyla bo nie u3malem jej na nodze :wacko: i 3małem ją do konca ale wiadomo nadgarstek sie wygiął i obroty poszly w góre wiec lekko ją polozylem ale zanim zgasla (czujnik polozenia) to przez chwile byly wysokie obroty na boku.... mam nadzieje ze nic jej nei jest :o:o:o:O:O

co innego twoja wywrotka mała bo sie obaliłeś a co innego wjechac przy 40-50 w wysoki krawężnik czego skutkiem bylo wyzej wymienione objawy. Wiec mysle ze twojej maszynie nic nie jest z reszta pali normalnie prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal87sc

co innego twoja wywrotka mała bo sie obaliłeś a co innego wjechac przy 40-50 w wysoki krawężnik czego skutkiem bylo wyzej wymienione objawy. Wiec mysle ze twojej maszynie nic nie jest z reszta pali normalnie prawda?

Tak i to nie obalila sie na bok bezwładnie, tylko jak mówie 3małem ją do samego końca rękami by zminimalizować więc w sumie położyłem ją na prawym boku, ale wstyd bo to na tym zlocie parkowym w Chorzowie.... i nie ukrywam że przez ekipe harleyowców bo na swiatlach sie mnie pytali gdzie to jest, to mowie zeby jechali za mna.... i skręcając już do parku zamiast patrzec przed siebie (motocykl miałem z 2 tyg) to ja spojrzałem za siebie czy jadą za mną.... no i BUM a miałem może z 2km/h :P i nogi na podnóżkach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal87sc

Pacza, aleś ty mądry i elokwentny :D mądrala :D fakt urzekło mnie twoje wysilone pisanie na poziomie też chce taki być, a tak na serio...

"Widocznie coś robisz nie tak, skoro zostaje Ci zwrócona uwaga..." hehehe

Uważasz że zawsze jak komuś została zwrócona uwaga to w 100% przypadków słusznie?? NO COMMENT

Jestem gosciem i dlugo mnie tu nie bedzie jesli takie "ważne" osobowości sie tu będą panoszyć ;)

Jestem prosty chłopak a ktoś jak sie chce bawić w wielkiego mówce i profesora Miodka to niech nie siedzi przed kompem na forum tylko na uczelnie wykładać albo do Książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacza, aleś ty mądry i elokwentny :D mądrala :D fakt urzekło mnie twoje wysilone pisanie na poziomie też chce taki być, a tak na serio...

"Widocznie coś robisz nie tak, skoro zostaje Ci zwrócona uwaga..." hehehe

Uważasz że zawsze jak komuś została zwrócona uwaga to w 100% przypadków słusznie?? NO COMMENT

Jestem gosciem i dlugo mnie tu nie bedzie jesli takie "ważne" osobowości sie tu będą panoszyć ;)

Jestem prosty chłopak a ktoś jak sie chce bawić w wielkiego mówce i profesora Miodka to niech nie siedzi przed kompem na forum tylko na uczelnie wykładać albo do Książek.

Z tym Miodkiem też bym nie ryzykował...

Wpada wściekły Kubuś Puchatek do Krzysia i od progu woła:

- ...że Prosiaczek kablował to rozumiem, świnia jest i tyle. Że Kłapouchy też - osioł, gamoń, dureń, to się dał wmanewrować. Ale, że kuźwa Miodek, to się nie spodziewałem!!!! - wrzasnął wkurzony miś rozbijając garnek o ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.