Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bandit 600 czy Sv 650


Grzesiol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oba. Zupełnie różne mopedy. Może dlatego trzymam nadal b6. Silniki to dwa odrębne tematy, zresztą prowadzenie tak samo. SV gadam, że jest "sterowany myślą", a banditkę musisz "łamać" mocną reakcją na kierownicy. Wygoda nieporównywalna. Na jednym, jak na stołku, na drugim, jak na ścigu. Na banditce robiłem spoko 7 stów dziennie! Na valcu to orka, ale za to dość szybka (b. mam-n, a sv-s). Hample: na valcu dwoma pazurami podniesiesz tył, a tylny, to wiesz-w b. praktycznie nie istnieje. Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam SVałkę, zwrotna, dynamiczna i super brzmienie na akcesoryjnym wydechu. Z minusów mogę powiedzieć że z plecakiem powyżej 120 trzeba ją kręcić wysoko. Jak jeździłeś gixem to pozycja nie będzie Ci przeszkadzać, chyba że szukasz bardziej turystycznej (wtedy bandzior). No i raczej możesz zapomnieć o lataniu na gumie bo Vałka tego nie lubi, mimo że rwie się sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o pozycje mi chodzi najbardziej:-( Gixem spoko się śmigało, ale pozycja nie za bardzo -robię coraz dłuższe trasy więc szukam czegoś wygodniejszego, chociaż troszkę:-) Więc prosiłbym teraz o opinie dotyczące, sv w dalszych trasach (choć sporadycznie). Co do stawiania na gumie i szaleństwa, mam do tego inny sprzęt więc spoko:-)

A jeśli chodzi o sposób jazdy i prowadzenie, to zdaję sobie sprawe ze miedzy bandziorem a sv jest spora różnica, jednak nie przeszkadza mi to( -troszkę już śmigam na moto ale ze sportowymi V nie miałem za dużo styczności)

Większość czasu spędzam w mieście, więc z tej racji skłaniam się ku sv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.