Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

nauka gumowania ;)


maniek7v7

Rekomendowane odpowiedzi

odważyłbyś się 400km bez prawka przejechać? :P przejeżdżając przez takie miasta jak Płock, Zgierz, Łódź, Częstochowa, Katowice... :P

Na odcinku między Łodzią a Cz-wą często można spotkać 4 radiowozy nieoznakowane na raz oraz patrole oznakowane. Są dni, że na całej trasie stoi 4-7 suszarek + nieoznakowane. W puszcze używam CB więc jest bezpiecznie...

Nie stać mnie, żeby wyrzucać pieniądze w błoto. Sądzę, że pierwsza lepsza kontrola skończyła by się mandatem, lawetą i parkingiem policyjnym... xD :P

Eee nie czujesz tej nutki adrenaliny :P jak dasz mi ten sprzecik to Ci przejade :D

Trza mieć jaja baletnico :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nie czujesz tej nutki adrenaliny :P jak dasz mi ten sprzecik to Ci przejade :D

Trza mieć jaja baletnico :D:)

raz poczułem jak z naprzeciwka radiowóz jechał i mi niebieskimi światłami mrugnął... :P:P

i nie martw się, wszystko mam na swoim miejscu. :P hahaha xD

bez prawka nie ładnie, ale kto tego nie robił ;) na lepszych trasach?!?! latało sie po 1500 w weekend hehehe

ja mam za dużego pecha... Po prostu kłopoty za bardzo mnie lubią. :D

ale i tak jeździłem bez prawka osobówką, motocyklem, TIRem... :P Nawet pociąg prowadziłem bez uprawnień. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a che;likopter tez i czołg?;d

tym niestety nie miałem możliwości :P a bym spróbował. :D

Nie on tylko hulajnogą i traktorem :D

hulajnogą już nie bo mnie po pijaku złapali i dostałem zakaż jazdy na 4 lata :P:P

heehehe nieno ja tam tez wieloma rzeczami jezdzilem ale bez przesady no ale jak chlpopak mialmozliwosc prowadzic pociag hmm to jest dobrze ale dla mnie nudne ale moze palil gume pociagiem ;d? :D

paleniem gumy bym tego nie nazwał. :P ale przy ruszaniu zawsze koła "boksują" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.