Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

cathykgb2 a ty miala bys cos przeciwko jakbysmy to przerzucili na środe? albo zrobili powtórke w srode :D jak kto woli :)

powtórka - chyba ciężko będzie skrzyknąć znów tyle osób :rolleyes:

w kwestii przełożenia na środę - mi pasuje bo i tak mam wolne - ale co na to inni zainteresowani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz ojciec dyrektor cieżko pracuje :D chociaz on :) hehe no ja potem wyjezdzam na 2 tygodnie wiec moglibyscie w tym tyg zrobic wyjątek :D napisze mu podanie. Piter ty stawiasz grzańca :D hehe

Hola hola ! co to za jakieś dwutygodniowe wyjazdy ? Nie przypominam sobie abyś dostała od Nas pozwolenie na jakikolwiek wyjazd ? Tutaj wiesz, jak w sekcie :D od tak nie myśl że nas zostawisz ! :D

Także nie ma wybacz pozwolenie musisz uzyskać od grupy :P i odśpiewać "hymn" - pójdę b*** ! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórka - chyba ciężko będzie skrzyknąć znów tyle osób :rolleyes:

w kwestii przełożenia na środę - mi pasuje bo i tak mam wolne - ale co na to inni zainteresowani?

no wlasnie pytam wszystkich.. tzn ja niewiem kto tam jezdzi bo ja nigdy nie bylam.. ale ojciec accordiusz sie zgodzil ty tez.. co dalej?? kogo mam pytac ;) Raz zróbcie wyjątek dla mnie ;) to postawie kawke dobra hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola ! co to za jakieś dwutygodniowe wyjazdy ? Nie przypominam sobie abyś dostała od Nas pozwolenie na jakikolwiek wyjazd ? Tutaj wiesz, jak w sekcie :D od tak nie myśl że nas zostawisz ! :D

Także nie ma wybacz pozwolenie musisz uzyskać od grupy :P i odśpiewać "hymn" - pójdę b*** ! :D:D

buhahaha to samo napisał accord ;P wy sie zgadaliscie :)?? ależ oczywiscie ze bede pisac specjalne pisma ;) moze w niedziele Warszawa? odwieziecie mnie i pozwiedzamy waraszawe :) hehe beedeee tesknic :(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Leśniczówkę przyjeżdża też kilka osób spoza forum - nie wiem co z nimi bo nie mam kontaktu do nich -_-

btw. spotkania w Leśniczówce mamy póki co zaplanowane chyba na cały okres "bezmotórowy" i 1 dzień dłużej :D i nawet była ostatnio propozycja przeniesienia spotkań na czwartek zimową porą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Leśniczówkę przyjeżdża też kilka osób spoza forum - nie wiem co z nimi bo nie mam kontaktu do nich -_-

btw. spotkania w Leśniczówce mamy póki co zaplanowane chyba na cały okres "bezmotórowy" i 1 dzień dłużej :D i nawet była ostatnio propozycja przeniesienia spotkań na czwartek zimową porą :lol:

Sam bym może kiedy podjechał w zime w tygodniu tak do was, bo oczywiście weekendy są obowiązkowe przy jakimś "soczku" ;) najlepiej wtorek, środa w inne dni odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym może kiedy podjechał w zime w tygodniu tak do was, bo oczywiście weekendy są obowiązkowe przy jakimś "soczku" ;) najlepiej wtorek, środa w inne dni odpadam.

ooo bastek to jak nikomu nie bedzie sie chcialo to idziemy na ,,soczek,, i pogadamy jak to z tym Twoim nabiałem jest haha ;) ja mysle ze na środe pare osób sie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.