Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja jeżdżę z Bastkiem to deszczu się nie spodziewajcie :D Ja sprowadzam tylko słoneczko !

No cos w tym chyba jest:-)

thx za spotkanie, Grzesiol gratuluje sprzęta, oby się spisywał jak najdłużej i daj cynk kiedy opijamy hehe

Grzesiol fajny ten Twój motór - dosz sie karnąć? :lol: pojada na dwa zimne łokcie :D

Endriu w razie czego wiesz gdzie mnie szukać za tydzień ;)

Grzesiol jeszcze raz gratuluje sprzęta ;)

Dzięki:-)

Jak ktos chce sie karnac to nie krepowac sie nastepnym razem:-)

Co do flaszki to napewno bydzie -ale pewnie po sezonie, bo niektórzy nie znaja umiaru i trza brac kilka dni wolnego, wiec pewnie weekendowy wypad namna to nie pozwoli:-) chyba że bedzie jakis pomysł jestem za!

To naprawde spełnienie moich Marzeń -piekne uczucie :excl::excl::excl:

(-:Oczywiscie BEN mi doradzal i naklaniał:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja jeżdżę z Bastkiem to deszczu się nie spodziewajcie :D Ja sprowadzam tylko słoneczko !

No ta - ja deszcz a Ty słońce, równowaga w przyrodzie musi być :)

Tylko cos to słońce szybko zaszło i za ciepło nie było :P

Taaa, ale u córy w pokoju. Wisisz obok Justina Biebera :D

Jednym słowem jestem na topie :D poza tym aż dziw że pozwoliłes swojej córze powiesić moje zdjęcie, chociaż.... pewnie marzy Ci sie taki zięć :D:D:D

Grzesiol ja sie pisze na jazda testowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian nie znam Was jeszcze tak dobrze ale pierwsze wrażenie potraficie zrobić bardzo dobre ;)

Dziękuję za miłe przyjęcie :) Jak pozwolicie to jeszcze się pojawię :) Oczywiście tak jak powiedziałem podtrzymuję deklarację, że na spotkanie bez moto pojawię się z odpowiednią butelką ;)

butelki mozesz zawsze zabrac nawet bedac na moto.

ty nie musisz spozywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.