Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jako ze kupujac moto rozgladam sie odrazu za gps'em ktory moze sie przydac..

a szukanie gpsa na allegro/google, moze i nie jest niczym trudnym, lecz jest tam pelno ofert, i szukanie tego najlepszego i juz sprawdzonego jest jak szukanie igly.. wiec postanowilem sie spytac, o cos sprawdzonego, lub chociaz owianego dobra opinia.. - caly zestaw lub czesci, lecz tak jak mowie - sprawdzone aby po rozpakowaniu pasowlo do siebie :DD

bylbym rad gdybym mogl dostac gps i uchwyty za 500zl, lecz jesli takowych nie ma lub sa takie ktore za miesiac sie rozleca, jestem w stanie wylozyc.. powiedzmy 700zl.

bez zadnych bajerow, po prostu aby moglo wyszukac droge od pkt a do pkt b.

i tutaj od razu mowi, z gps'em mialem stycznosc raz w yciu jak gralem na nim w tetrisa :DD wiec nie wiem jakie sa ceny za zestaw, lecz na allegro gps TomTom mozna wylapac za 300/400zl wiec mysle uchwyty nie zrujnuja mnie cena kilku stowek :DD

co do dzialu to chyba dobrze wybralem, 'Ubiór i akcesoria' :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, cos mi te kulki nie za bardzo wygladaja ;///

chyba jednak zdecyduje sie na te Garmin nüvi 1340LT.. tylko czy.. do kazdego zestawu dodaja mocowanie? poniewaz widze na google pic, sa z mocowaniem, nawet mocowani jest pokazane oddzielnie, a na niektorych tylko gps.. jak to jest z tym ?

co do @Taz.. jakos sb nie wyobrazam co chwile stawac i zmieniac na kolejna strone :DDDD

#EDIT#:

@TOOMEK: raczej nie.. nie mam nic oprocz srubokreta polamanego wiec sam tego nie zrobie :DD aczkolwiek nie masz problemy z wysuaniem sie gps'a w bok ?? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, pomyśl nad produkcją seryjną. Jeżeli wkrótce nie nabędę zwrócę się o pomoc (ewentualnie kufer alu, o którym kiedyś rozmawialiśmy ;) P.s. Zmień nick na ... Słodowy :D

Zrobię Ci taki jak będziesz chciał. Wymiary, mniej więcej szkic, tyle mi starczy. Mówisz - masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, cos mi te kulki nie za bardzo wygladaja ;///

chyba jednak zdecyduje sie na te Garmin nüvi 1340LT.. tylko czy.. do kazdego zestawu dodaja mocowanie? poniewaz widze na google pic, sa z mocowaniem, nawet mocowani jest pokazane oddzielnie, a na niektorych tylko gps.. jak to jest z tym ?

co do @Taz.. jakos sb nie wyobrazam co chwile stawac i zmieniac na kolejna strone :DDDD

#EDIT#:

@TOOMEK: raczej nie.. nie mam nic oprocz srubokreta polamanego wiec sam tego nie zrobie :DD aczkolwiek nie masz problemy z wysuaniem sie gps'a w bok ?? ;]

Póki co nie ma żadnego problemu z wysuwaniem. Gumki nowe, siedzi mocno, nie rysuje się. Jak się gumki wytrą - wymienię.

Jedynie pierwotna jego wersja była ciut zbyt za niska, więc po przykręceniu go do kiery (a trochę to trwało) okazało się

że nie idzie wsadzić tam gps-a bo zawadza zbiorniczek z płynem hamulcowym ;) Przedłużyłem i jest gitara tera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.