Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

yamaha r6 czy suzuki gsxr


qazu

Rekomendowane odpowiedzi

witam.prosiłbym o opinie użytkowników tych dwóch motocykli które są w tytule czyli yamaha r6 i suzuki gsxr 600.konkretnie to chodzi mi o yamahe z rocznika 2003-2005 a suzuki gsxr z rocznika 2004-2005.jeśli możecie to napiszcie wszystkie wady i zalety tych moto,jak z awaryjnością,prowadzeniem...pewnie o czymś jeszcze zapomniałem dlatego proszę o opinie całokształtu.dodam jeszcze żeby nie było że ja chce kupić takie moto bez zbytniego doświadczenie...(ja planuje po zdaniu prawka kupić kawasaki er-5) mój znajomy chce kupić takie moto i chciałby się dowiedzieć czegoś o tych dwóch modelach z tych roczników co wyżej.

z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czemu?Osobiście zdecydowanie wolę R6 a jak gsxr a to 750.Po 2006 już oba pojazdy mają ładną budę.

Niestety gixerem 600 z tego rocznika nie jeździłem ale 2002 tak.Różnica jak dla mnie jest olbrzymia na korzyść R6.

jeśli możesz to napisz jakieś informacje o r6.jak się prowadzi jak z awaryjnością czy warto od razu wrzucić amortyzator skrętu itd.

MiloszRR jeśli możesz to napisz też coś o gsxr z tego co się orientuję to miałeś go tylko nie wiem jaką pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzi się super można praktycznie bez problemu przerzucać ją z prawego kolana na lewe ;)

0 awaryjności, gdy dba się o sprawy eksploatacyjne - u mnie jest coś 55k przebiegu i najmniejszych problemów.

Amortyzator by się przydał i to wiele razy :lol: - choć jeżdżę bez ...

Na pewno trzeba ją dość mocno kręcić

Przydało by się też jakieś hydrauliczne sprzęgło, bo po 500km powoli łapa boli - przynajmniej u mnie tak jest, a już wymieniałem min linkę.

Ogólnie można polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygląd to moim zdaniem w danych rocznikach r6 dużo ładniejsza od gixera,Ogólnie jakość lakierów,wykonania,drobnostek na korzyść R6.

Prowadzenie :ciekawe kto to jedzie :)

Amor lepiej dać ale nowy konkrety,używkę nie wiem czy jest sens.Ja nie mam amora

Awaryjność pierwsze roczniki sporadycznie problemy z gładzią cylindra.Skrzynia jak w każdym sporcie jak dostanie brutalnie w dupę to się rozleci.Sprzęgło u mnie bezproblemowe.

Praca skrzyni w gixerze jest lepsza.Ponoć środkowy zakres ma lepszy ale to tylko 600 sety.

Z chęcią bym się takim gixerem 2005 przejechał bo ten 2002 to nawet nie chce na niego patrzeć.Za wielki za ciężki.Mi nie podchodzi kompletnie.

Ale najfajniejsza 600 to ZX10R ;) oczywiście ta nowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli możesz to napisz jakieś informacje o r6.jak się prowadzi jak z awaryjnością czy warto od razu wrzucić amortyzator skrętu itd.

MiloszRR jeśli możesz to napisz też coś o gsxr z tego co się orientuję to miałeś go tylko nie wiem jaką pojemność.

Owszem miałem gixa 1000 K4 - dla mnie bomba.

Mam jeszcze w garażu GSX-R 600 K7 żonki, motocykl świetny, prowadzenie rewelacja, wykonanie bdb, silniczek zapierdziela aż miło, ciągnie dobrze w całym zakresie obrotów, nie tylko na wysokich, może nie jak litr ale dla mnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.