Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zawieszenie silnika XJ 600 Diversion


Toomek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Mam pytanie, czy ktoś z Was wymieniał elementy zawieszenia silnika w swoim motocyklu ? Chodzi o to, że drgania z silnika są przenoszone na ramę i kierownicę, co powoduje, że jazda nie jest zbyt komfortowa. Ja rozumiem, że część drgań musi się gdzieś "zgubić", ale w moim motorku to zjawisko jest chyba zbyt duże. Potem odczuwam "mrowienie dłoni". Jak temu zaradzić ? Może ktoś ma takie elementy do sprzedania ?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Twojego rozwiązania jest trochę "od dupy strony". A co z zużytymi zawiesiami silnika ? Przecież to jest podstawa. Przekopałem Alledrogo, owszem są setki silników rozebranych na drobne, ale co z tego, kiedy to roczniki 96 itp ? Wypada jedynie chyba dzwonić po sklepach / serwisach. Bo zużyte części nie wchodzą w grę :/ Poza tym jakieś ciężarki tam już są. Mówimy o tych "końcówkach" po zewnętrznej stronie dłoni ?

p.s. nie kupuję harleya :) bo mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo jak zdrówko szanowne ? Motór posklejany ? Bo dziś jedziemy po południu, może się przyłączysz ?

A dzięki,już lepiej,noga jeszcze gruba,ale jeździć już można.Właśnie kolega spawa mi czache,w przyszłym tygodniu biorę się za malunek.Na razie krótkie przejażdżki po osiedlach bez przodu.Fajnie się jeździ takim golasem,hehe.Myślę,że po urlopie na początku sierpnia będę już śmigał Wisienką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja idę do pracy 13 sierpnia,a 4 będę już po wakacjach,więc ponad tydzień będzie jeszcze wolnego:) dzisiaj nie jadę,bo moja Wiśnia nie ma mordy,hehe.Jak zdjąłem czachę,to nie ma lampy,ani migoli.Z resztą pogoda też nie popuszcza swoim kapryśnym deszczem:/

post-198163-0-94187600-1310651254_thumb.

post-198163-0-94187600-1310651254_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.