Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubezpieczenie motocykla


chylmar

Rekomendowane odpowiedzi

Najtaniej prawdopodobnie w PZU, jeśli samo OC.

Dopiero co dzwoniłem do kilku ubezpieczalni, żeby 250tkę ubezpieczyć.

Zero zniżek, tak mi zaśpiewali:

- PZU: 150zł

- AXA: 400zł

- Generali: 500zł

I w sumie w tym momencie przestałem dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OC w PZU się zgodzę, że jest najtaniej. jednakże biorąc pod uwagę pełny pakiet OC, AC, NW to już PZU jest dużo droższe np. od AXY.

U mnie pełny pakiet: PZU - 1700zł, AXA 1500zł :D

Zależy od wartości motocykla, zniżek posiadanych i czy byłeś/jesteś klientem danego TU. Mi najtaniej policzył Allianz na GSX-Ra 600 K7 1720 zł pełen pakiet z full assistance i ubezpieczeniem mieszkania.

Za S1000 848zł ale to inna bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od wartości motocykla, zniżek posiadanych i czy byłeś/jesteś klientem danego TU. Mi najtaniej policzył Allianz na GSX-Ra 600 K7 1720 zł pełen pakiet z full assistance i ubezpieczeniem mieszkania.

Za S1000 848zł ale to inna bajka :P

Zgadzam się, że Ubezpieczalnie różnie traktują Klientów. Co do osobistej mojej sytuacji przełożyło się to odwrotnie - Jestem Klientem PZU od ponad 6lat, a Axa to firma, w której nigdy nie byłem związany i jednak AXA wyszła lepiej.

Ale pewnie tak jak mówisz wiele zależy od wartości moto, typu, czy akceptują Twoje zniżki czy nie itp... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem alianz podczas klkulacji wyplaty odszkodowania z ac bierze pod uwage zaminnniki , zeby zmnijeszyc wyplate a pzu oryginały?

To nie ma znaczenia, bo zawsze są 2 drogi wypłaty odszkodowania z AC. Albo kasa do ręki ( wtedy liczą Cię na zamiennikach ), albo na podstawie FV z warsztatu ( wtedy warsztat robi wycenę na oryginałach i muszą płacić kasę na tej podstawie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.