Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jahu Katowice - brak kontaktu - nie mogę odebrać sprzętu


mgrzemow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oddałem temu osobnikowi do zrobienia BMW C1. Na jesieni. Miał garaż na rogu Złotej i Chorzowskiej (w podwórku naprzeciw wejścia do wesołego miasteczka).

Najpierw wziął dwa razy zaliczkę, potem czekaliśmy na części, potem miało być zrobione, potem był po wypadku, potem był w Anglii.

Minęło ponad pół roku. Teraz nie odbiera moich telefonów. Ostatni sms mam z kwietnia, że będzie na koniec kwietnia gotowe. Od tego czasu cisza.

Jeżeli są na tej liście jego koledzy, to proszę przemówcie mu do rozsądku, żeby nie robił z siebie złodzieja. Bo ja nie odpuszczę.

Daję mu 24h na kontakt, potem podejmuję dalsze kroki.

Jeżeli ktoś zna jego pełne dane: Imię Nazwisko, domowy adres, inne numery telefonów to też poproszę na priv. Wiem, że jego syn też jeździ na motocyklu - ma ktoś jego dane? Podaje swoje dane kontaktowe, żeby nie było, że anonim czy konkurencja.

Dopuszczam opcję, że coś mu się stało, choć to raczej naiwność.

Pozdrowienia,

Michał Grzemowski

602312343

m g r z e m o w @ g m a i l . c o m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci przemówie do rozumu.. po pół roku losowych zdarzeń.. potem innych smierdów pierdów..

Powiedz mi który szanujący sie mechanik tak olewacko zwleka z naprawą??

Mówi Ci to coś?? To on powinien sie z Toba skontaktowac, tymczasem biegasz jak jeleń za swoja własnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ciała wiem. Ale moto ledwo jeździło, nie było zarejestrowane, na angielskich blachach, a on miał ten warsztat niedaleko.

Jutro idę na Policję, wolałbym mieć dla nich jakiś konkret, bo nie sądzę, żeby ruszyli dupsko zza biurka w poszukiwaniu mojego motorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusza rusza, przedstaw sytuacje jak tutaj i juz samo to ze zmienił adres zamieszkania i wzial zaliczke (masz rachunek, dowód na to, swiadków) powoduje że zareaguja odpowiednio. Wazne bys miał papiery z tej BMW że jest Twoja własnoscia. By the way, czasem warto jechac dalej na serwis i miec pewnośc że wszystko bedzie po Bożemu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.