Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bieszczady 24-26 czerwiec


gacor22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W długi weekend po Bożym Ciele tj 24-26 czerwca planuje mały wypadzik w Bieszczady, niestety nie wszyscy mają dane się w tym czasie bobyczyć dlatego zostałem ze swoimi planami sam:(. Może znajdzie się ktoś na forum kto ma ochotę się przyłączyć. Wyjazd planuję w piątek możliwie wcześnie i spokojnym tempem dojechać do celu, w sobotę rundka po bieszczadzkich drogach. Powrót w niedzielę i tyle. Nocować planuję pod namiotem. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnego problemu w końcu w grupie raźniej. Ja nocować planuje na polu namiotowym Cypel w miejscowości Polańczyk a w sobotę zrobić taką trasę:

Mój link

Wszelkie uwagi odnośnie trasy mile widziane:)

Co do wspólnego latania to zapraszam na GG: 6437254 może coś ustalimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

jak śmigasz w Bieszczady, to koniecznie zajedź na kawałek drogi 28 z Sanoka do Przemyśla (zaraz za tym pierwszym). U nas w kraju o lepszą miejscówkę ciężko. Na szczycie jest świetna panorama na Bieszczady z opisem szczytów, także warto wybrać się tam z co najmniej dwóch względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

jak śmigasz w Bieszczady, to koniecznie zajedź na kawałek drogi 28 z Sanoka do Przemyśla (zaraz za tym pierwszym). U nas w kraju o lepszą miejscówkę ciężko. Na szczycie jest świetna panorama na Bieszczady z opisem szczytów, także warto wybrać się tam z co najmniej dwóch względów.

Pewnie masz na myśli odcinek między Sanokiem i Tyrawą. Dzięki miejscówka obczajona i dodana do punktów przelotowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy również moja mała eskapada. Pogoda dopisała choć bez kombinezonu przeciwdeszczowego się nie obeszło. Bieszczady są naprawdę piękne a jazda tamtejszymi drogami sprawia naprawdę wiele radochy, dlatego każdemu gorąco polecam, ja na pewno jeszcze się wybiorę. Pokonany dystans to 1010km, spalanie około 5l, wrażenia z jazdy bezcenne :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.