Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Nighthawk 750


stempas

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy więc na początek chciałbym wszystkich Was powitać, WITAM ;)

Tak jak w temacie mam okazje kupić honde nighthawk 750 1999r. bardzo mi się ten motor podoba ale będzie to mój PIERWSZY motor...

Więc proszę Was o rade czy nie jest on za mocny? Czy nie jest on za ciężki? jak na pierwszy motocykl? Co powinienem wiedzieć o nim?

Moja waga to 75 kg i 176 cm wzrostu...

Pozdrawiam :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seven Fifty w innym wydaniu. Mocą się nie przejmuj- oddaje liniowo od samego dołu, łagodnie i wszysko pod kontrolą. Motocykl stabilny choć trochę ciężki więc jak to Ci nie będzie przeszkadzać powinieneś być bardzo zadowolony. Super silnik z hydrauliczną regulacją luzów zaworowych więc obsługa ogranicza się praktycznie do wymiany oleju. Osiągi, hamulce, prowadzenie wszystko jest poprawne ale bez szaleństw. Masz też sprzęt spokojnie na kilka lat jak zajdzie taka potrzeba. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna tarcza to o połowę mniej niż dwie :D

Ale pewnie, że da radę :lol:

Nie zauważysz, że to 'tylko' jedna tarcza, dopóki nie wsiądziesz na motocykl z dwiema :D

A sama Nighthawk nie jest wyborem na pierwszy motocykl jaki ja bym polecił - ja bym polecił 250tkę - ale nie powinieneś mieć problemu z ogarnięciem jej :D

To bardzo miłe i przyjemne motocykielki są.

Gezo już napisał o liniowym oddawaniu mocy, co jest bardzo, bardzo odpowiednie dla początkującego - motocykl nie zaskoczy Cię nagle w zakręcie ani przy niskich prędkościach na prostych manewrach.

Na pewno będziesz zadowolony.

Jedyny minus to taki, że możesz nie zechcieć tego motorku na żaden inny zamienić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.