Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

słuchawka bluetooth w kasku


jetboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktoś z Was używa słuchawki bluetooth zakupionej do telefonu w kasku?Da się przez to rozmawiać podczas jazdy?Chodzi mi jedynie o rozmowy z plecaczkiem podczas jazdy,bo skoro rozmowy są darmowe,to po co kupować jakieś specjalne interkomy,skoro można dwie słuchawki bluetooth.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja używam a raczej używałem. Zamieniłem na interkom bardzo szybko z wielu powodów. Zakupiłem kask Nolana wraz z interkomem (dzięki uprzejmości i pomocy Damir Team z Wodzisławia - za co dziękuję kolejny raz), którego z początku rzadko kiedy używałem ze względu na brak przyzwyczajenia itp. Później wpadł mi w dłoń taki zestaw, którego chciałem używać do rozmów ale fatalnie to wychodziło. Mało też kogo woziłem na plecach, a jak już miałem to jeszcze rzadziej z nim rozmawiałem. Szybko wróciłem do zakupionego interkomu i powiem szczerze, że czuję się teraz jak w niebie. Odbieram rozmowy i dzwonię jak trzeba, mogę rozmawiać i nic nie przeszkadza mi w tym. A co najważniejsze mam super odbiór radia i mp3 z telefonu przez blutootha lub za pomocą małego przewodu, jak chcę. Jak coś to w naszym regionie nie jest o to trudno(interkomy i porady techniczne w tych sprawach). Podsyłam mały link jak coś

http://www.nolan.com.pl/

ps. Ale jest to tylko moja opinia. Nie wiem jak inni.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w lidlu ostatnio był komplet krótkofalówek z słuchawkami :D cena pewnie podobna jak dwie markowe słuchawki BT,

minus tego taki, że słuchawka będzie gniotła w ucho pod kaskiem, trzeba wykręcać numer, jak ktoś zadzwoni to się nie dodzwoni, bateria pada szybko w telefonie i BT - dwie rzeczy trzeba ładować, mikrofon w takiej słuchawce umieszczony jest najczęściej z przodu i słyszalność może być kiepska bo jak wiadomo kask jest dopasowany.

Jeśli koniecznie chcesz korzystać z telefonu to kup sobie zwykłe słuchawki na kablu - są mniejsze, mają przycisk do odbierania na kablu a nie w słuchawce i mikrofon możesz umieścić gdzie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie chodziło mi o korzystanie z telefonu,bo jak śmigam sam,to jest mi to niepotrzebne,a jedynie o wykorzystanie go w celu porozumiewania się z plecaczkiem w trasie.W sumie masz rację co do dopasowania kasku itp.Muszę poczaić na allegro za jakimś innym rozwiązaniem :lol: dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.