Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piknik Entuzjastów Harley Davidson


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do udziału w III Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson i 3rd Renegades H-DC Karpacz Rally 2011 -imprez uznanych za najlepiej promujące Dolny Śląsk w 2011 roku. Odbędą się one w dniach 30 czerwca - 3 lipca 2011 w Karpaczu. Piknik będzie imprezą otwartą, Renegades Rally zamkniętym zlotem H-D. W 2010 roku odwiedziło nas ok. 1500 motocykli różnych marek.

W tym roku główne atrakcje to:

- do wygrania Harley-Davidson Sportster 1200

- wo dypróbowania ok. 20 demonstracyjnych motocykli Harley-Davidson

- otwarcie pierwszej ulicy motocyklowej w Polsce.

Więcej informacji www.wygraj-harleya.pl

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można było za kasę, ale popytam co i jak, do Arrow mam rzut beretem.

Spokojnie, do Arrow mam bezpośrednie łącze :D myślałem, że coś się zmieniło bo wcześniej nie widziałem na stronie takiego działu jak wypożyczalnia, ale może nie zauważyłem. Jakieś dwa lata temu jeździłem na Nightsterze a rok temu na street glide i od tej pory strasznie ciągnie mnie w stronę HD :( Poczekamy do Czerwca na Demo Trucka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W uzupełnieniu dodam, że Karpacz Rally, organizowany przez Renegades Harley Davidson Club (1-3 lipca), jest zlotem dla

"wszystkich jeżdżących na Harleyach, Indianach, Buellach i Sokołach"
. Niejako równolegle odbywa się w dniach 30.06-3.07 piknik Entuzjastów Harley-Davidson - dostępny dla wszystkich.

Linki dla zainteresowanych:

Info o Karpacz Rally

Info o Pikniku Entuzjastów H-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jesuniu robię wszystko by wyrwać wolne na te dni i wyrwać się z wiochy na HD party :) Panowie i Panie ze względu na mój wrodzony Szacunek do marki i jej Użytkowników... stawiam browara każdemu, który się pode mną podpisze i będzie oczywiście na Moto HD. Cichutko liczę, że setki nie przekroczę :) PZDR jutro wieczorkiem będę wiedział wszystko jak wypali to w piątek wyjazd i powrót w poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.