Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Peknięta (uszkodzona) laga....czy może być tylko jedna??


brabus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam moto dla siebie, znalazłem fz1 po małej przygodzie, nie widziałem jeszcze tego moto na zywo, gość mówi że moto ma pękniętą lewą lage..... tak sobie myśle czy po uderzeniu które spowodowało uszkodzenie lewej lagi, prawa jest nieuszkodzona?? czy to czasem nie idzie w parze?? pomóżcie bo chce miec moto na 17 kwietnia(jasna góra) :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałby być spory dzwon żeby półki ucierpiały, a z lagami jest tak jak z każdym symetrycznym elementem każdego układu - wymienić trzeba obie.

Wymieniając tylko jedną lagę nie miałbyś nigdy pewności jak moto zareaguje. Nawet w puszce amortyzatory wymieniasz parami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałby być spory dzwon żeby półki ucierpiały, a z lagami jest tak jak z każdym symetrycznym elementem każdego układu - wymienić trzeba obie.

Wymieniając tylko jedną lagę nie miałbyś nigdy pewności jak moto zareaguje. Nawet w puszce amortyzatory wymieniasz parami.

no jesli pękła rura lagi to tez musiał być wiekszy dzwon,

idzie to zrobic. kupujesz jedna rure druga oddajesz do prostowania, przy okazji prostowania moga Ci sprawdzic polki. skladasz i masz piekny bezwypadek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem obejrzałem i powiem tak....moto jest do zrobienia, laga nie jest peknieta tylko wyrwana z korpusu który przytrzymuje lage i zacisk, gościu zakupił już używke na wymiane, ogólnie troche "pokereszowane" i mi nie bardzo to odpowiada, ale jakby ktos był zainteresowany to wydaje mi sie że gościu odda za 17000 z cześciami (laga, nowa kierownica, przednia ośka, jakieś spręzynki-twierdzi ża dał za częsci 1200zł). Rok 2009 i 3200km przejechane, do malowania cały, błotnik trza kupic i wyprostować tarcze, wymienic lage, dekiel lewy troche przytarty.

Link do stronki z fz1: http://otomoto.pl/yamaha-fz-1-M2101394.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem obejrzałem i powiem tak....moto jest do zrobienia, laga nie jest peknieta tylko wyrwana z korpusu który przytrzymuje lage i zacisk, gościu zakupił już używke na wymiane, ogólnie troche "pokereszowane" i mi nie bardzo to odpowiada, ale jakby ktos był zainteresowany to wydaje mi sie że gościu odda za 17000 z cześciami (laga, nowa kierownica, przednia ośka, jakieś spręzynki-twierdzi ża dał za częsci 1200zł). Rok 2009 i 3200km przejechane, do malowania cały, błotnik trza kupic i wyprostować tarcze, wymienic lage, dekiel lewy troche przytarty.

Link do stronki z fz1: http://otomoto.pl/yamaha-fz-1-M2101394.html

No wszystko ladnie i pieknie, skupiasz sie na lagach i innych duperelach a to czy rama jet prosta pomijasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.