Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motobazar Katowice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, był ktoś już może na tym bazarze ? Szukałem na necie jakichś opinii ale cały czas wyświetla się http://www.oldtimerbazar.pl/ a nie wiele można tam znaleźć.. Przymierzam się do zakupu kurtki i nie wiem czy warto się tam wybrać jeżeli chodzi o tego typu zakupy ?? Wszędzie reklamowane jest to jako wystawa zabytkowych motocykli a o jakiejkolwiek giełdzie ni słychu ni widu :) Jedzmy śnieg pomóżmy wiośnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z gratami do starych motocykli? potrzebuję co nieco do starej jawki 250 i nie wiem czy jest sens się wybierać. Swego czasu bywałem często na Moto Weteran Bazar w Łodzi i tam pełno było wszelkiego badziewia do oldtimerów, jakiś czas temu byłem w Krakowie na Oldtimerze ale tam to klapa całkowita. A jak jest pod tym względem w Katowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego jest po trochu, do old-ow zawsze cos jest najwiecej do rosow chyba. ciuchy jak ktos chce uzywki to cos znajdzie chyba ze ma jakies nietypowe rozmiary. pozatym sezon sie zbliza wielkimi krokami to powinno byc w czym wybierac. na temat ceny za wejscie sie nie wypowiadam bo troche przesadzaja ale czego sie nie robi dla pasji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z gratami do starych motocykli? potrzebuję co nieco do starej jawki 250 i nie wiem czy jest sens się wybierać. Swego czasu bywałem często na Moto Weteran Bazar w Łodzi i tam pełno było wszelkiego badziewia do oldtimerów, jakiś czas temu byłem w Krakowie na Oldtimerze ale tam to klapa całkowita. A jak jest pod tym względem w Katowicach?

W Łodzi byłem jakiś czas temu (moze z 5 lat, nie wiem jak jest obecnie) ale porównując do Katowic to różnica spora na korzyść Łodzi. W Katosach w sumie to można, tak jak ktoś wspomniał, zajrzeć spotkać się z kolegą i zjeść kiełbase. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zeszłej niedzieli. Jest duży wybór kasków i odzieży także jest co przymierzać, o wiele więcej niż w pojedynczym sklepie.

Z resztą sklepy też się tam wystawiają. A z cenami tak jak pisali- trzeba uważać żeby nie przepłacić.

Części do starych maszyn dużo, nawet można kupić komara lub rometa :)

Wjazd 12 zł

Następny w kwietniu, tylko trzeba być z rana bo koło południa powoli zaczyna robić się pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie można pojechać i po przymierzać, zorientować się co i jak.Ale jeśłi chodzi o ceny to są wyższe niż np. w sklepie internetowym. Ponadto często mają tzw. nowości, więc jak ma się już coś upatrzonego co ową nowością nie jest to zbędna fatyga, chyba że chcesz tylko oko nacieszyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja byłem i wyrwałem tylko oponę do przodu używkę w bardzo dobrym stanie. Miałem zamiar kupić tez ramoneskę ale ceny mnie zabiły np. na allegro można wyrwać do 150 zł w dobrym stanie a w Katowicach za taką wołali od 250 w wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.